Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Cubot

Pokaż na stronie Zwiń

Folie i szkła ochronne na telefony Cubot

Ekran to najdelikatniejszy element każdego telefonu i nie inaczej jest w przypadku smartfonów Cubot. Wyświetlacz z czasem gromadzi na swojej powierzchni nieestetyczne otarcia i zarysowania. Co więcej, w przypadku ewentualnego upadku lub uderzenia może dojść do stłuczenia szybki ekranowej, której naprawa nierzadko przewyższa wartość samego smartfona. Jeśli zatem chcesz uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji i jak najdłużej cieszyć się wysoką jakością wyświetlanego obrazu, a także precyzją wyświetlacza dotykowego, koniecznie stosuj folie ochronne lub szkła hartowane na ekran. W ofercie sklepu internetowego znajdziesz osłonki na ekran dopasowane do konkretnego modelu smartfona. Oznacza to, że folie i szkła ochronne dokładnie zabezpieczają całą powierzchnię wyświetlacza. Dotyczy to również smartfonów z ekranami o zaokrąglonych brzegach, dla których oferujemy szkła ochronne 3D.

Ochrona ekranu w smartfonie Cubor – atuty

Osłonka na ekran ma wiele zalet, dlatego warto stosować ją od razu po zakupie nowego smartfona, a także wymieniać na nową, jeśli ulegnie uszkodzeniu. Zarówno folie poliwęglanowe, jak i szkła hartowane zabezpieczają wyświetlacz przed licznymi uszkodzeniami mechanicznymi. Najczęstsze z nich to przede wszystkim otarcia i zarysowania. Do takich uszkodzeń mechanicznych może dojść na przykład w wyniku noszenia smartfona w torebce razem z kluczami. Bariera w postaci folii lub szkieł ochronnych skutecznie im zapobiega. Ochrona ekranu stanowi dodatkowo barierę przed zabrudzeniami wyświetlacza. Dzięki powłoce oleofobowej nie widać na niej odcisków palców i łatwo się ją czyści. Najgrubsze osłonki na wyświetlacze, czyli szkła hartowane, niemal do zera eliminują ryzyko stłuczenia szybki ekranowej.

Folie poliwęglanowe na telefony Cubot

Jeśli zależy Ci na jak mniej widocznej ochronie ekranu, folie poliwęglanowe mogą stanowić dla Ciebie idealne rozwiązanie. Cieńka i elastyczna ochronka na ekran po założeniu na wyświetlacz jest niemal niewidoczna dla oczu. Folie ochronne na ekran przylegają do wyświetlacza na zasadzie swoich właściwości elektrostatycznych. Ich bezklejowa formuła jest wyjątkowo wygodna – po demontażu nie pozostawiają żadnych trwałych śladów na ekranie. Folie poliwęglanowe najlepiej chronią wyświetlacz przed zarysowaniami. Warto używać ich z etui ochronnym, na przykład casem z bumperami albo futerałem książkowym.

Smartfony Cubot – hartowane szkła ochronne

Najsolidniejsza osłonka na ekran smartfona Cubot to z całą pewnością szkła ochronne. W ofercie sklepu internetowego etuo.pl znajdziesz wysokiej jakości szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Twardość szkieł hartowanych w połączeniu z grubością 0,33 mm stanowi skuteczną warstwę amortyzującą. Dzięki temu szkła ochronne ograniczają do minimum ryzyko stłuczenia wyświetlacza w telefonie na skutek uderzenia lub upadku. Pomimo swojej solidnej konstrukcji szkła hartowane zachowują stuprocentową przezroczystość, nie mając wpływu na jakość wyświetlanego obrazu ani czułość ekranu dotykowego.

Hybrydowe folio-szkła na telefony Cubot

Dla posiadaczy smartfonów Cubot w swojej ofercie mamy dodatkowo hybrydowe folio-szkła ochronne, które łączą właściwości folii poliwęglanowych oraz szkieł hartowanych. Folio-szkła charakteryzują się wyższą elastycznością od klasycznych szkieł ochronnych, przez co w mniejszym stopniu są narażone na pękanie. Jednocześnie zachowują wyższą twardość od folii poliwęglanowych (na przykład 7H w skali Mohsa), dlatego stanowią pewniejsze zabezpieczenie przed stłuczeniem szybki ekranowej. Podobnie jak wszystkie akcesoria w naszej ofercie, folio-szkła na ekran są przeznaczone do samodzielnego montażu. Prawidłowo założone nie tworzą bąbli powietrza między osłonką a ekranem. Mogą maskować drobne, wcześniej powstałe zarysowania.

Czym charakteryzuje się marka smartfonów Cubot?

Smartfony chińskiej marki Cubot stają się coraz popularniejsze na polskim rynku. Szersze grono zaznajomionych z elektroniką konsumentów docenia telefony Cubot za wyjątkowo korzystny stosunek ceny do jakości, jaki prezentują. Wartość najdroższych smartfonów w ofercie producenta Cubot nie przekracza kwoty 1000 zł. Mimo tego telefony dysponują wszelkimi funkcjami, które są aktualnie na topie: wieloobiektywowymi aparatami fotograficznymi, czytnikami linii papilarnych czy wbudowanymi modułami NFC. Jednocześnie smartfony prezentują bardzo dobrą specyfikację techniczną, która równa się ze znacznie droższymi flagowcami konkurencji. Po nabyciu telefonu Cubot, można przykładowo cieszyć się 256 GB pamięci wewnętrznej czy aż 8 GB pamięci RAM 8 GB. Duże wyświetlacze o rozdzielczości Full HD+ prezentują obraz o bogatej kolorystyce i szczegółowości.