790 250 196 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Doogee Homtom HT7 Pro

Brak dedykowanych folii i szkieł do tego urządzenia.

  SPRAWDŹ FOLIE UNIWERSALNE

Doogee Homtom HT7 Pro to kolejny przykład na to, że azjatyckie koncerny bardzo dobrze radzą sobie na europejskim rynku. Mamy tu do czynienia ze sprzętem bardzo dobrze dopasowanym do potrzeb zachodniego odbiorcy i cechującego się wyjątkowo atrakcyjną ceną. Czym może jeszcze pochwalić się Doogee Homtom HT7 Pro? Przede wszystkim bardzo pojemną baterią – akumulator o mocy 3.000 mAh zapewnia zasilanie przez długi czas i pozwala cieszyć się sprawnie działającym smartfonem nawet bez stałego dostępu do ładowarki. Urządzenie posiada 5,5 calowy ekran dotykowy, który oferuje rozdzielczość HD. Sercem telefonu jest czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735 wspomagany przez 2 GB pamięci RAM.

Na aplikacja zarezerwowano 16 GB pamięci wewnętrznej. Komunikację zapewniają moduły WiFi, Bluetooth i LTE. Tego ostatniego brakowało w poprzedniej wersji telefonu. Wersja Pro poprawiła wiele błędów i wyszła naprzeciw oczekiwaniom użytkowników – koncern Doogee bardzo dobrze poradził sobie z tym zadaniem i stworzył urządzenie, które zyskuje coraz więcej zwolenników w Europie.
Duża powierzchnia ekranu dotykowego pozwala wygodnie korzystać z dobrodziejstw telefonu. Problemem jest jednak to, że duże gabaryty takiej matrycy narażają ją na uszkodzenia – ogromny ekran bardzo łatwo zarysować lub stłuc. W celu ochrony wyświetlacza, użytkownicy na całym świecie korzystają z dwóch sprawdzonych metod i zabezpieczają swoje telefony wysokowytrzymałymi tworzywami. Szkło hartowane i folia poliwęglanowa to najbardziej skuteczne i najchętniej wykorzystywane akcesoria ochronne na wszystkich kontynentach. Oferowana przez nas folia ochronna i szkło 9H przygotowane zostały z myślą o konkretnym modelu i zapewniają dyskrecję, wysoką jakość wykonania oraz bardzo prosty montaż.

Top