Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Google Pixel 3a

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Google Pixel 3a - niezawodna ochrona ekranu

Chcesz chronić ekran swojego smartfona przed zarysowaniem i pęknięciami? Na stronie etuo.pl znajdziesz szeroki wybór produków ochronnych na wyświetlacz: szkła ochronne, folie ochronne, a także hybrydy łączące cechy szkła i folii zabezpieczającej. Do wyboru masz produkty dedykowane Twojemu modelowi telefonu oraz produkty uniwersalne w kilku wymiarach, które dopasujesz do ekranu Google Pixel 3a docinając brzegi. Oferowane przez etuo.pl folie poliwęglanowe mają twardość do 3H w skali Mohsa, maskują już istniejące rysy i chronią ekran przed powstawaniem nowych, są niewidoczne i nie zaburzają funkcjonalności telefonu. Szkła ochronne są jeszcze bardziej wytrzymałe, ich twardość osiąga nawet 9H w skali Mohsa. Chronią nie tylko przed zabrudzeniami, rysami i pęknięciami, ale również przed roztrzaskaniem ekranu w razie upadku. Produkty hybrydowe łączą zalety obu materiałów: są trwałe, ale elastyczne i łatwe do nałożenia, pozostają niewidoczne i nie zaburzają pracy smartfona.

Zalety ochrony ekranu Google Pixel 3a

Dlaczego warto stosować szkła i folie na ekran telefonu? To przede wszystkim względy bezpieczeństwa. Wyświetlacz jest najbardziej wrażliwą i najbardziej narażoną na uszkodzenia partią smartfona. Może ulec zarysowaniu w codziennym użytkowaniu: rysują go paznokcie, klucze noszone w kieszeni czy torbie wraz ze smartfonem, inne ostro zakończone przedmioty, z którymi ma kontakt z telefon. Ekran może też się brudzić albo być narażony na kontakt z cieczą. Folie ochronne i szkła hartowane tworzą na jego powierzchni barierę ochronną, która jest odporna na rysy, pękanie, brud, wodę. Dzięki niej ekran długo zachowa ładny, estetyczny wygląd i pełną funkcjonalność. Jeśli dojdzie do upuszczenia smartfona, szkła hartowane działają jako amortyzator i zmniejszają ryzyko roztrzaskania oryginalnego wyświetlacza.

Google Pixel 3a - specyfikacja modelu

Google Pixel 3a to smartfon, który wyróżnia nie tylko nowoczesny, minimalistyczny wygląd, ale także dobór podzespołów. Telefon oferuje ekran o formacie 18:9 i rozdzielczość Full HD+. Posiada 4GB pamięci RAM, 64GB pamięci wbudowanej oraz mocną baterię, która wystarcza na wiele godzin pracy. Wyposażono go w dobrej klasy aparaty – przedni i tylni, z funkcją fotografowania nocnego, oraz w wywoływanego Asystenta, który ułatwia sterowanie smartfonem.