Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Google Pixel 3a XL

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Google Pixel 3a XL - niezawodna ochrona ekranu

Posiadasz model Google Pixel 3a XL i myślisz jak wzmocnić najwrażliwsze komponenty tego telefonu? Sprawdź naszą ofertę - proponujemy wysokiej jakość szkła i folie na ekran telefonu - zawsze w rozsądnych cenach. Nasze produkty zawsze dostosowane są do wymiarów konkretnego modelu. Nasze folie oraz szkła ochronne są również w stu procentach przezroczyste, a zatem nie wpływają negatywnie na jakość wyświetlanego obrazu. Niezmienna pozostaje także czułość ekranu na dotyk. Za to szkła i folie ochronnemogą zabezpieczyć nas przed długimi i kosztownymi naprawami urządzeń mobilnych.

Zalety ochrony ekranu Google Pixel 3a XL

W naszej ofercie są między innymi folie poliwęglanowe. Doskonale chronią one przed mniejszymi rysami, ale też przed brudem oraz otarciami. Szkła hartowane są mocniejsze i mogą ochronić również przed stłuczeniem się matrycy. Są jeszcze u nas hybrydy - czyli folio-szkła, które łączą zalety obu rozwiązań. Wszystkie szkła i folie na ekran telefonu nie tylko jednak chronią przed powstawaniem nowych uszkodzeń, ale i maskują te już obecne. Mamy też specjalnie wyprofilowane szkła ochronne oraz folie poliwęglanowe na aparaty fotograficzne. Warto o nich pomyśleć, bo niewielkie kamerki w aparatach zwykle nie są chronione - i często się niszczą. A ich naprawa oznacza zwykle sporo problemów.

Google Pixel 3a XL - specyfikacja modelu

Google Pixel 3a XL to smartfon ze średniej półki cenowej, ale wyróżniający się świetnym aparatem fotograficznym z matrycą o rozdzielczości 12.2 Mpix. Jest też oczywiście specjalna, przednia kamerka do "selfie". Model działa na systemie operacyjnym Android 9.0 Pie i ośmiordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon 670. Pamięć operacyjna we wszystkich wersjach wynosi 4 GB RAM, a pamięć wbudowana - 64 GB. Wersja XL modelu Google Pixel 3a ma 6-calowy ekran typu OLED o rozdzielczości 1080 na 216 pikseli. Zastosowano też baterię o pojemności 3700 mAh. W smartfonie znalazło się wiele ciekawych dodatków, na przykład czytnik linii papilarnych czy głośniki stereo. Model jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej oraz szarej.