Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Google Pixel 4

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Google Pixel 4 - niezawodna ochrona ekranu

Posiadasz Google Pixel 4? Na pewno chciałbyś o niego jak najlepiej zadbać. Pamiętaj, że telefon może ulec różnym uszkodzeniem podczas codziennego użytkowania. Szkła i folie na ekranpomogą zadbać o bezpieczeństwo wyświetlacza. Skutecznie chronią ekran przed uszkodzeniami czy zarysowaniami. Coraz więcej użytkowników sprzętu mobilnego decyduje się na taką ochronę. W sklepie etuo.pl możesz znaleźć folie ochronne i szkła ochronne. Szczególną popularnością cieszą się folie poliwęglanowe. W łatwy i szybki sposób zamontujesz je na swoim urządzeniu. Nie zauważysz żadnej różnicy korzystając z telefonu - zarówno pod względem komfortu korzystania, jak i samego wyglądu smartfona. Folia nie tylko ochroni ekran przed zarysowaniami, ale także przed zabrudzeniami czy niestety, zdarzającymi się odciskami palców.

Zalety ochrony ekranu Google Pixel 4

Możesz także wybrać inne rozwiązanie. W naszym sklepie etuo.pl mamy także szkła hartowane. Ich cechą charakterystyczną jest wysoki poziom odporności na zarysowania. Szczególnie docenisz ich skuteczność, gdy urządzenie wypadnie Ci z ręki. Szkło zabezpiecza ekran przed uszkodzeniami mechanicznymi i zmniejsza ryzyko powstania rysy czy większej usterki. Szkło jest cienkie i po aplikacji na front telefonu od razu będziesz mógł cieszyć się ze sprzętu, bez obaw o jego bezpieczeństwo. Co więcej, takie szkło ochronne nie tylko pełni funkcje ochronne, ale przez to, że możesz dobrać je w różnych wersjach kolorystycznych - wpływasz także na wygląd swojego urządzenia. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie.

Google Pixel 4 - specyfikacja modelu

Firma Google od lat słynie z wysokiej jakości smartfonów. Tak samo jest z modelem Google Pixel 4. Gigant postawił na minimalistyczny wygląd. Wyświetlacz ma 5,7 cala. Z tyłu znajdziemy podwójny aparat - szerokokątny oraz tele. Model wyposażony jest także w funkcję rozpoznawania twarzy. Dodatkowo Google postawił na radar, który rozpoznaje ruchy wykonywane przez użytkownika i szybciej uruchamia rozpoznawanie twarzy oraz pozwala na sterowanie odtwarzaczem muzyki. To wszystko sprawia, że smartfon od Google jest ciekawym i bardzo dobrym urządzeniem na rynku.