Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Google Pixel 4 XL

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Google Pixel 4 XL - niezawodna ochrona ekranu

Szukasz akcesoriów do modelu Google Pixel 4 XL? Warto sprawdzić naszą ofertę na etuo.pl. Mamy tam trwałe oraz uniwersalne szkła i folie na ekran, ale też hybrydy oraz zabezpieczenia na tylny aparat fotograficzny. Wszystkie szkła i folie ochronne są starannie dopasowane do wymiarów modelu, ale też bardzo proste w instalacji - zajmie ona raptem kilka minut. Zabezpieczenia przy tym nie wpływają w żaden sposób na komfort korzystania z urządzenia. Niezmienna pozostaje jakość obrazu, ale też czułość wyświetlacza na dotyk użytkownika.

Zalety ochrony ekranu Google Pixel 4 XL

Jeśli zdecydujemy się na zabezpieczenie, to co warto wybrać - folie czy szkła ochronne? Folie poliwęglanowe są lżejsze i bardziej elastyczne. Ochronią przed drobniejszymi zarysowaniami, otarciami, ale też przed brudem. Zamaskują również te już występujące już mniejsze uszkodzenia. Szkła hartowane są z kolei cięższe i mniej elastyczne, za to minimalizują również ryzyko stłuczenia matrycy - jeśli telefon upadłby nagle na ziemię. Są jeszcze hybrydy. To folio-szkła, które łączą w sobie zalety obu rozwiązań. Mamy także w ofercie starannie wyprofilowane szkła i folie na tylne aparaty fotograficzne. Dlaczego warto w nie zainwestować? Aparat jest bardzo narażony na uszkodzenia - a jego naprawa może być nawet droższa niż wymiana przedniego wyświetlacza w smartfonie.

Google Pixel 4 XL - specyfikacja modelu

Google Pixel 4 XL to flagowy smartfon amerykańskiej firmy, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Model działa oczywiście na systemie operacyjnym Android w wersji 10. Procesor to z kolei Qualcomm Snapdragon 855 z kartą graficzną Adreno 640. Pamięć operacyjna wynosi 6 GB RAM, a pamięć wewnętrzna, w zależności od wersji, 64 lub 128 GB. 6,3-calowy wyświetlacz wykonany w technologii POLED zapewnia rozdzielczość 1440 na 3040 pikseli. Smartfon Google'a ma system dwóch zaawansowanych aparatów z przodu oraz przednią kamerkę do "selfie" z matrycą o rozdzielczości 8 Mpix. Bateria typu Li-Po ma pojemność 3700 mAh, jest też między innymi funkcja szybkiego ładowania.