Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Google Pixel 5

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Sprawdzona ochrona ekranu w Google Pixel 5

Chociaż producent wyposażył Google Pixel 5 w hartowane szkło Corning Gorilla Glass 6, warto jednak dodatkowo zabezpieczyć wyświetlacz przed uszkodzeniami mechanicznymi. Stosując sprawdzone folie i szkła ochronne, możesz całkowicie wyeliminować ryzyko uszkodzenia szybki ekranowej. W ofercie naszego sklepu znajdziesz folie poliwęglanowe oraz szkła ochronne, które dopasowano specjalnie do posiadanego przez Ciebie modelu smartfona. Oferujemy Ci zarówno elektrostatyczne folie ochronne, jak i szkła hartowane w wersji klejowej. W obu przypadkach osłonka na ekran prezentuje nienaganną przezroczystość, nie wpływając na jakość wyświetlanego obrazu.

Najlepsze folie i szkła ochronne do Google Pixel 5

Jeżeli interesuje Cię skuteczna ochrona ekranu, najlepiej wybierać folie i szkła ochronne od sprawdzonych producentów, takich jak Forcell, Nillkin czy MyScreen Protector. Jeśli preferujesz szkła ochronne, polecamy w szczególności szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Najskuteczniej amortyzują one uderzenia i upadki smartfona, najlepiej minimalizując ryzyko pęknięcia wyświetlacza. Dla użytkowników Google Pixel 5, którym zależy na minimalistycznej osłonce na ekran, rekomendujemy z kolei folie ochronne. Najlepiej sprawdzają się cienkie i elastyczne folie poliwęglanowe, które są niemal niewidoczne po założeniu. Aplikacja folii ochronnych jest wyjątkowo łatwa, ponieważ nie wymaga stosowania kleju. Niewidoczna osłonka na ekran zapobiega otarciom i zarysowaniom.

Smartfon Google Pixel 5 – czym się charakteryzuje?

Sześciocalowy Google Pixel 5 korzysta z poręcznego ekranu o rozdzielczości Full HD+. Wyświetlacz posiada wąskie obramowanie, można obsługiwać go jedną ręką i odświeża obraz z częstotliwością 90 Hz. Front smartfona zabezpiecza hartowane szkło Corning Gorilla Glass 6. W lewym górnym rogu umieszczono przedni aparat fotograficzny bez notcha. Wysoką moc obliczeniową oraz obsługę najnowszego standardu sieci 5G zapewnia ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 765G. Pracę procesora wspiera pamięć RAM o wielkości 8 GB. Do dyspozycji użytkownika pozostaje 128 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu obudowy mieści się podwójny aparat fotograficzny z obiektywem standardowym i ultraszerokokątnym o zakresie widzenia 107 stopni.