Szkła hartowane i folie ochronne na telefon HTC Desire 19 Plus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

HTC Desire 19 Plus - niezawodna ochrona ekranu

Ochrona ekranu powinna być kwestią priorytetową dla wszystkich użytkowników smartfonów, bo to w gruncie rzeczy ten element umożliwia korzystanie ze wszystkich możliwości urządzenia. Aby ułatwić zainteresowanym znalezienie idealnie dopasowanych produktów, sklep etuo.pl regularnie wzbogaca swoją ofertę o akcesoria niezbędne do utrzymania smartfonów i innych urządzeń z dotykowym ekranem w jak najlepszej formie. Warte uwagi są w szczególności szkła i folie na ekran, ponieważ są nie tylko wyjątkowo skuteczne, ale też proste w montażu. Do wyboru są szkła hartowane i folie poliwęglanowe już dopasowane do konkretnych modeli smartfonów oraz takie, które można przyciąć na pożądany wymiar. Dla jeszcze lepszej ochrony swojego urządzenia warto też pomyśleć o zakupieniu dedykowanej obudowy.

Zalety ochrony ekranu HTC Desire 19 Plus

Nie będzie przesadą, jeśli padnie stwierdzenie, że szkła i folie ochronne to jak dotąd najbardziej niezawodne produkty przeznaczone do ochrony nie tylko ekranów dotykowych i matryc, ale też całych telefonów. Maja one wiele zalet - są przezroczyste i cienkie, więc nie zaburzają funkcji dotykowych ekranu i nie wpływają negatywnie na komfort użytkowania. Choć tak niepozorne, odznaczają się naprawdę wysoką odpornością na zarysowania, stłuczenia i pęknięcia. Tworzą więc silną tarczę, chroniącą telefon nie tylko przed mechanicznymi uszkodzeniami, ale też przedostawaniem się zanieczyszczeń mogących uszkodzić wnętrze urządzenia. Nie ma wątpliwości co do tego, że stosując produkty służące ochronie ekranu, można korzystać ze swojego smartfona bez obaw o to, że po przypadkowym upadku stanie się niezdatny do użycia.

HTC Desire 19 Plus - specyfikacja modelu

Smartfon HTC Desire 19 Plus mierzy 156.20 x 74.80 x 8.50 mm i waży 170.00 g. Jest dostępny na rynku od II kwartału 2019 roku i zdobywa sobie sympatię coraz szerszego grona użytkowników. Z pewnością duży wpływ na jego popularność mają parametry techniczne, umożliwiające długą i bezproblemową pracę urządzenia. Zasila go bateria LI-Ion 3850 mAh, a dostępna w standardzie funkcja fast charging umożliwia szybkie jej naładowanie. Za płynną pracę odpowiada system operacyjny Android 9.0 Pie.