Szkła hartowane i folie ochronne na telefon HTC Desire 20 Pro

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Skuteczna ochrona ekranu w HTC Desire 20 Pro

Koniec ze wstrzymywaniem oddechu po tym, jak Twój smartfon upadł na podłogę. Aby nie obawiać się dłużej stłuczenia szybki ekranowej w HTC Desire 20 Pro, sprawdź dostępne w naszej ofercie szkła ochronne. Posiadamy grube i twarde szkła hartowane, które doskonale amortyzują uderzenia, minimalizując ryzyko pęknięcia wyświetlacza. Do Twojego wyboru pozostają także cienkie i elastyczne folie poliwęglanowe. Warto stosować je na przykład z futerałem w formie książkowej. Możesz kupić folie ochronne na cały front smartfona, dzięki czemu zapobiegniesz jego stopniowemu rysowaniu się na skutek normalnego użytkowania. Osłonka na ekran każdego smartfona jest dostępna ze specjalną powłoką oleofobową, na której mniej widać odciski palców.

Folie ochronne i szkła hartowane – jakie są różnice między nimi?

Zarówno folie poliwęglanowe, jak i szkła ochronne posiadają swoje własne atuty. Znikomej grubości folie ochronne prezentują wysoką elastyczność. Posiadają matową powierzchnię i mogą maskować już wcześniej powstałe, drobne zarysowania na wyświetlaczu. Folie poliwęglanowe idealnie dopasowują się do ekranu, jednak zabezpieczają go przede wszystkim przed zarysowaniami. Z kolei bardziej widoczne szkła ochronne są grubsze i twardsze od folii poliwęglanowych. Dzięki temu szkła hartowane dobrze amortyzują uderzenia i mogą zapobiegać stłuczeniom szybki ekranowej. Podobnie jak folie poliwęglanowe, także szkła ochronne występują w wariancie bezklejowym.

HTC Desire 20 Pro – czym wyróżnia się smartfon?

Atrakcyjny cenowo HTC Desire 20 Pro posiada dobre parametry techniczne. Smartfon wyposażono w 6,5-calowy ekran Full HD+ o bardzo wąskim obramowaniu. W lewym, górnym roku wyświetlacza znajduje się przedni aparat fotograficzny bez notcha o matrycy 25 Mpx. Z kolei tylny aparat bazuje na czterech obiektywach: standardowym 48 Mpx, a także szerokokątnym, macro i do pomiaru głębi ostrości. Duża bateria o pojemności 5000 mAh jest kompatybilna z technologią szybkiego ładowania Quick Charge 3.0. Moc obliczeniową na poziomie 2.00 GHz gwarantuje ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 665. Jego pracę wspiera 6 GB RAM.