790 250 196 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon HTC (M9) Prime Camera Edition

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Minęły czasy, gdy telefon wykorzystywany był jedynie do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości SMS. Nowoczesne smartfony dają dużo więcej możliwości i każdy użytkownik stara się dobrać idealne urządzenie do swoich potrzeb i zainteresowań. Miłośnicy fotografii cyfrowej stawiają zwykle na smartfony z doskonałymi aparatami – naprzeciw wyszedł im koncern HTC z nowym wariantem swojego HTC One M9, który oznaczony został jako Prime Camera Edition. Wygląd zewnętrzny urządzenia pozostał bez zmian, ale wewnątrz telefonu nastąpiły poważne zmiany.

Procesor Qualcomm Snapdragon 810 zastąpiony został ośmiordzeniową jednostką MediaTek Helio X10, pamięć RAM zmniejszono do 2 GB i obcięto połowę pamięci wewnętrznej – tą ostatnią na szczęście można rozszerzyć z użyciem karty microSD. HTC One M9 Prime Camera Edition zyskał w zamian aparat główny z nowoczesnym systemem stabilizacji obrazu. Optyczny stabilizator reaguje na drgania ręki w ciągu zaledwie 0,125 milisekundy, co pozwala na wykonywanie ostrych zdjęć w każdych warunkach.
Dotykowy panel wyświetlacza umożliwia obustronną komunikację pomiędzy użytkownikiem oraz samym urządzeniem. Przy wykonywaniu zdjęć ekran jest niezwykle ważny – pozwala dokładnie wykadrować fotografię i wycelować obiektyw. Posiadając smartfon z dobrą kamerą warto zadbać o to, aby ekran zawsze wyglądał jak nowy – specjalna folia poliwęglanowa oraz szkło hartowane to najprostsze i jednocześnie najskuteczniejsze akcesoria, która zabezpieczą wyświetlacz przed uszkodzeniami. Dodatkową zaletą tych produktów jest fakt, że po instalacji szkło 9H oraz folia ochronna na ekran w żaden sposób nie zmieniają optycznych parametrów matrycy i nie wpływają na jej czułość oraz czas reakcji.