Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Honor 20

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Honor 20 - niezawodna ochrona ekranu

Długo wyczekiwany fotosmartfon Huawei Honor 20 pochodzi z segmentu premium i już przed premierą stał się bardzo popularnym modelem. Aby dokładnie chronić jego 6,4-calowy wyświetlacz warto od razu zaopatrzyć się w szkła ochronne, których na witrynie etuo.pl jest całe mnóstwo. Ich różnorodność sprawia, że każdy użytkownik i użytkowniczka z pewnością znajdą odpowiedni model dla siebie, spełniający wszystkie wymagania, jakich można oczekiwać od folii i szkieł na ekran smartfona.

Zalety ochrony ekranu Honor 20

Szkła i folie na ekran mają wiele zalet, których nikomu nie trzeba w pełni wyjaśniać. Warto jednak wspomnieć, że model Huawei Honor 20 to w istocie niemal aparat fotograficzny spełniający również funkcje smartfona. Mając to na uwadze, folie poliwęglanowe są niemal niezbędnym dodatkiem, aby skutecznie ochronić ekran, nie rezygnując jednocześnie z aktywnego użytkowania urządzenia nawet w niesprzyjających warunkach, choćby na świeżym, wilgotnym powietrzu, na piaszczystej plaży czy w wysokich górach, gdzie upadek telefonu z pewnej wysokości mógłby poważnie zaszkodzić prawidłowemu funkcjonowaniu telefonu. Folie ochronne potrafią znieść naprawdę wiele, gdyż cechuje je twardość do 3H w skali Mohsa. Chronią przed drobnymi rysami i zabrudzeniem oraz potrafią subtelnie zamaskować powstałe, nawet większe, rysy. Ponadto są one kompletnie przezroczyste, a ich obecność w żaden sposób nie zaburza funkcji dotykowych telefonu czy też efektywności czytnika linii papilarnych.

Honor 20 - specyfikacja modelu

Model Honor 20 potrafił zadziwić swoich użytkowników niezwykle bogatym wyposażeniem, na który złożyły się cztery aparaty fotograficzne, w tym zestaw aparatów o ultra szerokokątnym polu widzenia i aparacie głównym o rozdzielczości 48 Mpix. Jaką funkcję spełnia czwarty aparat o rozdzielczości zaledwie 2 Mpix? Spełnia on funkcję raczej jedynie pomocniczą, w tym przypadku potrafi dość dokładnie zmierzyć głębię pola. Jak widać, taka ilość urządzeń optycznych i obiektywów wymaga efektywnej i pewnej ochrony, a tę z powodzeniem zapewnią szkła hartowane oraz folie ochronne.