Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Honor 20 Lite

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Honor 20 Lite - niezawodna ochrona ekranu

Chcesz wzmocnić swój smartfon Huawei Honor 20 Lite? Wybierz szkła i folie na ekran telefonu z oferty etuo.pl. Proponujemy tylko produkty o wysokiej jakości, które są starannie dopasowane do wymiarów konkretnego modelu. Wszystkie nasze szkła i folie ochronne mają również wycięcia na istotne komponenty. Są w zupełności przezroczyste, nie wpływają więc na jakość obrazu na ekranie, funkcje dotykowe ani na komfort użytkowania. Wzmacniają natomiast najwrażliwszy element każdego nowoczesnego smartfona. Poza szybkami oraz foliami na front, proponujemy również hybrydy oraz specjalne zabezpieczenia na tylne aparaty fotograficzne do modelu Honor 20 Lite.

Zalety ochrony ekranu Huawei 20 Lite

Folie poliwęglanowe zabezpieczają wyświetlacz przede wszystkim przed drobniejszymi rysami oraz otarciami. Chronią jednak również ekran przed brudem oraz maskują już istniejące rysy. Z kolei szkła hartowane minimalizują także ryzyko stłuczenia matrycy. W ofercie na etuo.pl można znaleźć również innowacyjne hybrydy, inaczej znane jako folio-szkła. Łączą one zalety szkieł oraz folii ochronnych. Dobrym pomysłem jest również zamówienie szkieł lub folii na aparat fotograficzny. Ten element jest również narażony na uszkodzenia, a nie zabezpieczają go standardowe folie bądź szkła ochronne. Takie zabezpieczenia zapewniają komfort psychiczny i nieraz pozwalają uniknąć drogich i skomplikowanych napraw ekranów.

Huawei Honor 20 Lite - specyfikacja modelu

Huawei Honor 20 Lite to budżetowy smartfon, który jednak ma wiele funkcji dostępnych zwykle tylko w droższych modelach. Ma na przykład ekran typu IPS o rozdzielczości Full HD+ - czyli 2340 na 1080 pikseli. Sercem urządzenia jest procesor Kirin 710 z zegarem 2,2 GHz oraz system operacyjny Android 9 Pie. Pamięć operacyjna w tym modelu to 4 GB RAM, a pamięć wewnętrzna - 128 GB. Oczywiście można też dodatkowo skorzystać z kart microSD. Smartfony tej marki są znane z dobrych aparatów fotograficznych - i tu nie jest inaczej. Rozdzielczość głównego aparatu to 24 Mpix, a przedniej kamerki - 32 Mpix. Model ma czytnik linii papilarnych oraz funkcję rozpoznawania twarzy. Jest dostępny w dwóch kolorach - czarnym oraz błękitnym.