Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Honor 20 Pro

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Honor 20 Pro - niezawodna ochrona ekranu

Jak najlepiej zabezpieczyć ekran smartfona Huawei Honor 20 Pro? Warto sięgnąć po szkła i folie na ekran. Na etuo.pl mamy wysokiej jakości szkła hartowane, folie poliwęglanowe, ale też hybrydy oraz zabezpieczenia na ekran. Takie akcesoria są bardzo łatwe w montażu - można je założyć samodzielnie w ledwie kilka minut. Osłonki na ekran są trwałe, ale nie wpływają na żadne funkcje ekranu. Są całkowicie przezroczyste, więc niezmienna pozostaje jakość wyświetlanego obrazu. Szybki i folie nie zmieniają też czułości ekranu na dotyk.

Zalety ochrony ekranu Honor 20 Pro

Dlaczego warto zainwestować w folie i szkła ochronne - i to najlepiej tuż po zakupie smartfona? Wyświetlacze są dziś niezwykle delikatne i szybko podlegają uszkodzeniom. Tymczasem naprawy oraz ubezpieczenia są bardzo kosztowne. Folie ochronne zabezpieczą przed mniejszymi zarysowaniami, otarciami oraz zabrudzeniami. Zamaskują także te już występujące mniejsze rysy. Tymczasem szkła ochronnedodatkowo będą chronić przed poważnymi uszkodzeniami - zminimalizują na przykład ryzyko stłuczenia matrycy po upadku smartfona na ziemię. Interesującym rozwiązaniem są hybrydy - to połączenie folii oraz szkła. Takie zabezpieczenia są trwałe, ale i elastyczne. Dodatkowo polecamy jeszcze starannie wyprofilowane osłonki na aparaty fotograficzne z tyłu smartfona. To także czuły punkt każdego urządzenia mobilnego - a często pozostaje on bez ochrony.

Honor 20 Pro - specyfikacja modelu

Huawei Honor 20 Pro to niezwykle interesujący smartfon, który powinien zainteresować przede wszystkim miłośników robienia zdjęć. Urządzenie działa na systemie Android 9 z nakładką MagicUI 2.1.0. Ma też zainstalowany procesor Kirin 980 Dual NPU. Atutem telefonu jest spory, 6,2-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli. Oczywiście wielu potencjalnych nabywców będą interesować aparaty fotograficzne. Z tyłu są ich aż cztery, a główny ma matrycę o rozdzielczości 48 Mpix. Przednia kamerka z kolei ma rozdzielczość 32 Mpix. W smartfonie jest też dużo przydatnych dodatków. Znajdziemy na przykład czytnik linii papilarnych czy wspomaganie robienia zdjęć w aparatach, bazujące na sztucznej inteligencji.