Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Honor 7 Lite

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Jeszcze niedawno nikt nie spodziewał się, że na rynku pojawiać się będę smartfony z dużymi możliwościami, które dostępne będą za tak niewielkie pieniądze. Aktualnie jest to rzeczywistość, a ten stan rzeczy zawdzięczamy chińskim producentom. Koncern Huawei bije pod tym względem wszelkie rekordy – dowodem na to może być model Huawei Honor 7 Lite. Telefon dostępny jest za ułamek ceny zachodnich flagowców, ale pod względem specyfikacji wcale im nie ustępuje. W tym wypadku zastosowano sprawdzony i wydajny ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kinin 540 z rdzeniami Cortex-A53 2.0 GHz oraz 1,7 GHz i układ graficzny Mali-T830 - wspomaganie stanowią 2 GB pamięci RAM.

Pamięć wewnętrzna ma fabrycznie pojemność 16 GB, ale można rozbudować ją dodatkowo przez zastosowanie karty microSD. Przedni aparat ma aż 8 megapikseli rozdzielczości – z tyły zastosowano sensor 13-megapikselowy HDR z diodą doświetlającą. Huawei Honor 7 Lite otrzymał również czytnik linii papilarnych oraz głośnik z technologią SWS Sound.

Szkło hartowane na ekran to gwarancja jego doskonałego wyglądu oraz sprawnego działania przez cały okres użytkowania telefonu. Folia ochronna jest sprawdzonym i najbardziej polecanym sposobem na zabezpieczenie matrycy przed wszelkimi uszkodzeniami – upadkiem, porysowaniem lub potłuczeniem wyświetlacza. Dzięki akcesoriom z naszej oferty, każdy Huawei Honor 7 Lite może być bezpiecznie użytkowany w każdych warunkach – niebezpieczeństwo zniszczenia znacząco zmaleje gdy na ekranie znajduje się szkło hartowane lub wysokowytrzymała folia poliwęglanowa. Atutami naszych produktów jest wysoka jakość, łatwość montażu oraz bardzo atrakcyjna cena. Doskonałe dopasowanie powoduje, że folia nie zmienia estetyki zabezpieczanego smartfona i chroni całą powierzchnię ekranu.