Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Honor 8A

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Honor 8A - niezawodna ochrona ekranu

Niezabezpieczony telefon może ulec zniszczeniu, zarysowaniu lub uszkodzeniu. Dlatego warto zaopatrzyć się w akcesoria takie jak ochronne folie i szkła na ekran. Na stronie internetowej naszego sklepu etuo.pl znajduje się różnorodna oferta osłonek różnego typu, dostosowanych do wszystkich najpopularniejszych, dostępnych na polskim rynku modeli smartfonów, między innymi Huawei Honor 8A. Wszystkie akcesoria sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne wycięcia na komponenty telefonu, co umozliwia bezproblemowe korzystanie ze słuchawek i ładowarki. Szkła i folie na ekrany Honor nie zakłócają funkcji dotykowych wyświetlacza i nie mają wpływu na wizualny odbiór kolorów.

Zalety ochrony ekranu Huawei Honor 8A

Wielbiciele sportów wyczynowych i ekstremalnej turystyki z pewnością docenią duży wybór specjalnych, wzmocnionych akcesoriów, takich jak szkła hartowane. Cechą, która je wyróżnia, jest niezwykła twardość. Zapewniają kompleksową ochronę przed uszkodzeniami, zarysowaniami i zabrudzeniami, są niezwykle przydatne podczas podróży czy też wakacji, kiedy nasze smartfony mogą być bardziej narażone na upadek. Folie poliwęglanowe to akcesoria cieszące się niezmienną popularnością od lat. Są łatwe w montażu i demontażu, dzięki bezklejowej formule łatwo jest je zdjąć, nie pozostawiają brzydkich śladów na ekranie. Są także przystępne cenowo i elastyczne. Folie ochronne wykonane są z surowca o twardości 3H w skali Mohsa, co zapewnia komfort użytkowania i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, zabrudzeniami, odciskami palców. Oprócz folii dedykowanych danemu modelowi telefonu, w ofercie etuo.pl znajdują się także folie uniwersalne, które użytkownik może dowolnie przycinać, aby dopasować je do swojego telefonu, dla jeszcze lepszej ochrony. Dostępne są także folie i szkła ochronne na soczewki aparatu, które także są ważna i delikatną częścią smartfonu. Warto także zainteresować się unikalnymi folio-szkłami, które łączą w sobie elastyczność folii oraz twardość szkieł.

Honor 8A - specyfikacja modelu

Wyświetlacz HD + o przekątnej 6,09 cala jest wyposażony przednią kamerę, który wraz z cienkimi ramkami zapewnia elegancki i funkcjonalny design, ponieważ smartfon rozpoznaje gesty , można łatwo trzymać i obsługiwać urządzenie używając jednej ręki. Huawei Honor 8A posiada także 8-rdzeniowy procesor MT6765 o wysokiej częstotliwości zapewnia wysoki komfort użytkowania.