Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Honor 9A

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna osłonka na ekran Huawei Honor 9A

Jeśli poszukujesz skutecznego akcesorium chroniącego wyświetlacz w swoim smartfonie, rekomendujemy dostępne w naszym sklepie internetowym folie poliwęglanowe oraz szkła hartowane. Każda osłonka na ekran jest dostępna w wariancie dopasowanym do wymiarów oraz cech charakterystycznych dla modelu Huawei Honor 9A. Nasze folie i szkła ochronne są dostępne w wariancie bezklejowym, dzięki czemu są proste w montażu i nie zostawią na ekranie smartfona żadnych trwałych śladów. Ponadto, posiadają one specjalną powłokę oleofobową, która mniej gromadzi ewentualne zabrudzenia. Jest łatwa w czyszczeniu i mniej widać na niej odciski palców.

Folie poliwęglanowe czy szkła hartowane – co lepsze?

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy lepsza ochrona ekranu to folie poliwęglanowe, czy też szkła hartowane. Folie ochronne są cieńsze i bardziej elastyczne. Mniej widać je na wyświetlaczu, jednak nie dają takiej amortyzacji jak szkła ochronne. Z tego powodu folie poliwęglanowe chronią ekran smartfona przede wszystkim przed zarysowaniami, natomiast szkła ochronne mogą zapobiegać stłuczeniom szybki ekranowej. Wynika to z faktu, że szkła hartowane są grubsze i posiadają większą twardość 9H w skali Mohsa. Dzięki temu szkła ochronne dobrze amortyzują ewentualne uderzenia i upadki smartfona. Przekłada się to jednak na ich wyższą od folii poliwęglanowych kruchość oraz widoczność.

Huawei Honor 9A – charakterystyka smartfona

Nowoczesny smartfon Huawei Honor 9A ma wiele do zaoferowania. Telefon posiada ekran o przekątnej 6,3 cala, który wyświetla obraz w jakości HD+. Wyróżnia się także wyjątkowo pojemną baterią 5000 mAh obsługującą szybkie ładowanie. Przyzwoitą moc obliczeniową gwarantuje ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P22 wspierany przez 3 GB RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi 64 i można rozszerzyć ją za pomocą karty pamięci o kolejne 512 GB. Dodatkowy atut stanowi funkcja Dual SIM umożliwiająca korzystanie z dwóch różnych numerów telefonu oraz dostęp do komunikacji NFC, dzięki czemu smartfonem można płacić zbliżeniowo. Tylny aparat fotograficzny bazuje na obiektywie standardowym, szerokokątnym i do pomiaru głębi ostrości.