Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Honor 9X

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Honor 9X - niezawodna ochrona ekranu

Zastanawiasz się, jak optymalnie zabezpieczyć swój Huawei Honor 9X przed uszkodzeniami? Dobrym rozwiązaniem są szkła i folie na ekran. Możesz zdecydować się na przykład na szkła hartowane 9H. Co oznacza ten skrót? To twardość w skali Mohsa, a 9 odpowiada bardzo wysokiej odporności na zarysowania i uszkodzenia. Ciekawą ochronną alternatywę dla tego modelu smartfona stanowią folie poliwęglanowe. Oba akcesoria ochronne na telefonzaprojektowano tak, by znakomicie przylegać do tego modelu Huawei Honor. Starannie przycięte, z uwzględnieniem elementów designu urządzenia, zapewniają oryginalny wygląd telefonu, a przy tym nie zaburzają jego funkcji dotykowych.

Zalety ochrony ekranu Honor 9X

Dlaczego warto stosować akcesoria ochronne na telefon? Powodów jest kilka. Przede wszystkim to optymalne zabezpieczenie ekranu i przedłużenie jego żywotności, a w rezultacie dłuższe, bardziej efektywne i przyjemniejsze korzystanie ze smartfona. Szkła hartowane zapewniają maksimum ochrony przed otarciami, zarysowaniami, a także zabrudzeniem wyświetlacza. Są transparentne, dobrze przylegają do matrycy i zapewniają jej ochronę przed stłuczeniem. Folie poliwęglanowe, czyli inaczej folie ochronne, zabezpieczają ekran przed drobnymi zarysowaniami i zabrudzeniami. Nawet jeśli dotychczas urządzenie nie było wyposażone w akcesoria ochronne, folia ochronna zamaskuje już powstałe ryski. Folie ochronne są ultracienkie, ponieważ wykonywane są z poliwęglanu. Oba rodzaje zabezpieczeń ekranu bez trudu przymocujesz do swojego urządzenia. Są łatwe w obsłudze, szybko dopasowują się do wyświetlacza i od razu zapewniają optymalną ochronę przed uszkodzeniami.

Huawei Honor 9X - specyfikacja modelu

Czym wyróżnia się Huawei Honor 9X? Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że z przodu i z tyłu telefonu umieszczono szklane tafle zamknięte w metalowych ramkach. Ekran to 6,6-calowy panel LCD, a jego rozdzielczość FullHD pozwala na uzyskanie wysokiej jakości obrazu. Urządzenie dysponuje podwójnym aparatem z głównym sensorem i pomocniczym czujnikiem do wykrywania głębi. Prawdziwe novum to jednak wysuwany przedni aparat, który umieszczono w górnej krawędzi urządzenia. Co ciekawe, telefon zaprojektowano nie tylko w klasycznych wersjach kolorystycznych. Można wybierać również spośród nietypowych wariantów, na przykład czerwonych lub niebieskich.