Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei MatePad Pro 10.8

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu Huawei MatePad Pro 10.8

Wysokiej klasy tablety Huawei MatePad Pro 10.8 warto zabezpieczać nie tylko poprzez etui, ale również stosując szkła ochronne lub folie poliwęglanowe. Im większy wyświetlacz, tym wyższe ryzyko jego uszkodzenia, a w przypadku MatePad Pro przekątna ekranu wynosi aż 10,8 cala. Na szczęście do dyspozycji użytkowników tabletu pozostają folie i szkła ochronne, które są w stanie zapobiec większości zniszczeń. Przede wszystkim ochrona ekranu w tablecie uniemożliwi jego rysowanie się. Dzięki temu z biegiem czasu obraz wyświetlany przez urządzenie nie będzie tracić na jakości. Nawet jeśli osłonka na ekran ulegnie zniszczeniu, z łatwością można wymienić ją na nową.

Jaka osłonka na ekran do Huawei MatePad Pro 10.8?

Niezależnie od tego, czy interesują nas szkła hartowane, czy też folie ochronne – warto wyposażyć się w takie akcesorium, którego wielkość oraz kształt dostosowano konkretnie do modelu Huawei MatePad Pro 10.8. Dzięki temu mamy gwarancję, że cała powierzchnia wyświetlacza w tablecie będzie chroniona. Osoby, którym zależy na jak najwyższym stopniu zabezpieczenia ekranu, powinny wybierać szkła ochronne. Szczególnie cenione są tak zwane szkła hartowane, których współczynnik twardości wynosi 9H w skali Mohsa. Jedynie osłonka na ekran wykonana ze szkła hartowanego jest w stanie zabezpieczyć wyświetlacz przed pęknięciem na skutek uderzenia lub upadku. Znacznie cieńsze folie poliwęglanowe chronią ekran przede wszystkim przed drobnymi ryskami.

Specyfikacja tabletu Huawei MatePad Pro 10.8

Huawei MatePad Pro to 10,8-calowy tablet wyświetlający obraz w rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Gwarantuje szybką i wydajną obsługę gier oraz aplikacji dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi HiSilicon Kirin 990 oraz 6 GB pamięci RAM. Użytkownikom pozostawiono także 128 GB pamięci wewnętrznej na zdjęcia oraz inne pliki do przechowywania. Po podłączeniu klawiatury magnetycznej MatePad Pro może pełnić rolę wygodnego notebooka. Z kolei z wykorzystaniem dedykowanego rysika Huawei M-Pencil wygodnie tworzy się odręczne notatki oraz rysunki. Dzięki funkcji Multi-Winddow można korzystać z trzech różnych aplikacji w tym samym czasie.