Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei MatePad T10

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Folie i szkła ochronne na ekran Huawei MatePad T10

Dla wszystkich tabletów obowiązkowe akcesoria ochronne to szkła hartowane albo folie poliwęglanowe. Osłonka na ekran zapobiega niszczeniu największego atutu Huawei MatePad T10, czyli jego dużego wyświetlacza Full HD. Folie i szkła ochronne zabezpieczają ekran przed większością potencjalnych uszkodzeń mechanicznych. Ochrona ekranu dotyczy przede wszystkim otarć, zarysowań oraz zabrudzeń, jednak w niektórych przypadkach szkła ochronne zapobiegają także stłuczeniom wyświetlacza. Stosując etui, a także folie i szkła ochronne, możesz znacznie dłużej cieszyć się nienaganną prezencją swojego tabletu, bez konieczności dokonywania kosztownych napraw.

Folie poliwęglanowe czy szkła hartowane – co wybrać?

Zarówno folie ochronne, jak i szkła ochronne mają swoje indywidualne atuty. Osoby wybierające folie poliwęglanowe, decydują się na to rozwiązanie ze względu na cienkość i elastyczność osłonki na ekran. Folie ochronne są niemal niewidoczne na wyświetlaczu, a mimo to skutecznie chronią go przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Jednak bardziej widoczne szkła hartowane mają dodatkowy atut – ich ochrona ekranu dotyczy także zapobieganiu stłuczeniom wyświetlacza. Grube i twarde szkła ochronne skutecznie amortyzują upadki i uderzenia tabletu, do których może dojść na skutek nieszczęśliwego wypadku. Nawet jeśli szkła hartowane w takiej sytuacji pękają, z łatwością można wymienić je na nowe. Niemal zawsze jednak wyświetlacz pozostaje bez skazy.

Czym charakteryzuje się Huawei MatePad T10?

Huawei MatePad T10 to przystępne cenowo urządzenie multimedialne dla całej rodziny. Tablet posiada duży wyświetlacz Full HD, na którym można wygodnie oglądać filmy, grać w gry, czytać książki czy też po prostu surfować po sieci. Wbudowany GPS pozwala na używanie tabletu w roli nawigacji samochodowej. Zarówno z przodu, jak i z tyłu obudowy znajdują się aparaty fotograficzne. Można robić nimi zdjęcia, nagrywać filmy lub wykorzystywać je do rozmów wideo. MatePad wyposażono w tryb pracy, który umożliwia bezpieczne korzystanie najmłodszym użytkownikom. Dzieci mają do dyspozycji wyłącznie przeznaczone dla nich treści: dużo ciekawych gier i materiałów edukacyjnych.