Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei MatePad T8

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Folie i szkła ochronne do tabletu Huawei MatePad T8

Wchodząc w posiadanie nowego tabletu Huawei MetePad T8, warto od razu wyposażyć go w zabezpieczające ekran folie poliwęglanowe lub szkła hartowane. Osłonka na ekran uniemożliwi powstawanie wielu potencjalnych uszkodzeń mechanicznych, do których może dojść nawet podczas codziennego użytkowania. Ochrona ekranu dotyczy przede wszystkim braku możliwości powstawania zarysowań na powierzchni wyświetlacza, a w niektórych przypadkach także minimalizacji ryzyka stłuczenia szybki ekranowej. Wszystkie folie i szkła ochronne w naszej ofercie są w stu procentach transparentne, dzięki czemu w żaden sposób nie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu.

Huawei MatePad T8 – jaka osłonka na ekran będzie najlepsza?

Zarówno szkła ochronne, jak i folie poliwęglanowe na ekran tabletu Huawei MatePad T8 posiadają swoje atuty. Szkła hartowane polecamy przede wszystkim ze względu na ich współczynnik twardości, który wynosi 9H w skali Mohsa. Dzięki wysokiej twardości i większej grubości szkła hartowane doskonale amortyzują uderzenia i mogą zapobiec stłuczeniu ekranu w tablecie. Cieńsze i bardziej elastyczne od nich folie ochronne zabezpieczają wyświetlacz w głównej mierze przed zarysowaniami oraz otarciami, jednak są mniej widoczne dla oczu. Folie ochronne ulegają także wolniejszemu zużyciu, ponieważ nie mogą pęknąć lub ukruszyć się tak jak szkła ochronne. Warto stosować je przede wszystkim z futerałem posiadającym klapkę na zatrzask magnetyczny.

Specyfikacja techniczna tabletu Huawei MatePad T8

Ośmiocalowy tablet Huawei MatePad T8 to wydajne urządzenie multimedialne dla całej rodziny. Ekran o wąskim obramowaniu wyświetla obraz w jakości Full HD+. Tablet zawiera dużą baterię o pojemności 4800 mAh, dzięki czemu może długo pracować bez konieczności ładowania. Serce MatePad T8 stanowi ośmiordzeniowy procesor, którego pracę wspomaga pamięć RAM o wielkości 2 GB. Pamięć wewnętrzna wynosi 16 GB, jednak tablet posiada także slot na kartę pamięci. Zarówno z tyłu, jak i z przodu znajduje się aparat fotograficzny, za pomocą którego można robić zdjęcia, nagrywać filmy lub prowadzić rozmowy wideo.