Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei MediaPad M5 Lite 8

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei MediaPad M5 Lite 8 - niezawodna ochrona ekranu

Aby chronić delikatny ekran nowoczesnego smartfonu, jakim niewątpliwie jest Huawei MediaPad M5 Lite 8, warto zainteresować się ofertą naszego sklepu internetowego etuo.pl, w którym znaleźć można szkła i folie na ekran. Są to produkty wysokiej jakości, stworzone w odpowiedzi na rosnące wymagania konsumentów. Wszystkie akcesoria tego typu, znajdujące się w ofercie etuo.pl, wykonane są z materiałów wysokiej jakości oraz posiadają wycięcia na niezbędne komponenty określonego modelu smartfonu, co pozwala na wygodne korzystanie z ładowarki lub słuchawek. Dzięki dedykowanemu kształtowi bumpery chronią telefon w najwyższym mozliwym zakresie.

Zalety ochrony ekranu Huawei MediaPad M5 Lite 8

Szkła hartowane to osłonki o niezwykłej twardości - 9H w skali Mohsa. Chronią smartfon przed zarysowaniami, zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi, jak również przed skutkami upadku, zmniejszając ryzyko stłuczenia matrycy. Szkła ochronne mimo swoich właściwości nie zaburzają funkcji dotykowych ekranu urządzenia. Foliew poliwęglanowe to bardzo popularne akcesoria ochronne na ekran. wyróżniają się elastycznością i łatwością montażu oraz domntażu. Dzięki bezklejowej formule, folie ochronne nie pozostawiają nieestetycznych śladów po zdjęciu z ekranu, co pozwala na częstą i bezproblemową ich wymianę. Chronią przed najpopularniejszymi czynnikami zewnętrznymi, zadrapaniami, odciskami palców, kurzem i brudem, a także maskują już istniejące rysy. Warto także zwrócić uwagę na hybrydowe folio-szkła, które łączą w sobie odporność szkieł i elastycznośc folii. Godne uwagi są folie uniwersalne, które można samodzielnie przyciąć do pożądanego kształtu i rozmiaru oraz dedykowane obiektywom aparatów folie i szkła ochronne na aparaty telefoniczne.

Huawei MediaPad M5 Lite 8 - specyfikacja modelu

Huawei MediaPad M5 Lite 8 to tablet klasy średniej, wyposażony w elegancką, metalową obudowę, procesor wysokiej jakości i systemem Android 9.0 Pie. Posiada 8-calowy ekran Full HD, procesor Kirin 710 o ośmiu rdzeniach, do 4 GB pamięci RAM i do 64 GB pamięci wewnętrznej. Inne specyfikacje obejmują 13-megapikselowy aparat fotograficzny, głośniki Harman-Kardon oraz opcjonalny GPS i 4G LTE.