Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei MediaPad M6 10.8

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Mediapad M6 10.8 - niezawodna ochrona ekranu

Szkła i folie na ekran tabletu Huawei Mediapad M6 10.8, których spory wybór można znaleźć w ofercie sklepu internetowego etuo.pl, pozwalają chronić urządzenie przed skutkami najczęściej zdarzających się uszkodzeń. Te i inne akcesoria ochronne na tablet dostępne są w wielu wariantach. Warte wspomnienia są między innymi pokrowce typu książka, ze składaną oprawą. Dzięki specjalnej konstrukcji, pozwalają na ułożenie tabletu w pozycji poziomej. co pozwala korzystać z urządzenia w niezwykle wygodny sposób, bez konieczności jego przytrzymywania. Przydaje się to choćby podczas prezentacji czy oglądania filmów. Bardzo dużą popularnością cieszą się jednak przede wszystkim folie poliwęglanowe i szkła hartowane. Niezwykle praktyczne i łatwe w montażu, chronią ekran i matryce przed powstawaniem rys i pęknięć oraz przedostawaniem się do wewnątrz urządzenia zanieczyszczeń.

Zalety ochrony ekranu Huawei Mediapad M6 10.8

Nie ma nic bardziej frustrującego, niż uszkodzenie ekranu w urządzeniu, które bez tego komponentu nie może właściwie funkcjonować. Złość może być tym większa, jeśli taki wypadek dotyczy całkiem nowego sprzętu. Aby oszczędzić sobie podobnych kłopotów, warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie ekranu jak najszybciej po zakupieniu tabletu. Wybór odpowiednich produktów jest spory, więc każdy użytkownik może znaleźć coś odpowiedniego dla swoich preferencji. Godne polecenia są szkła i folie gotowe do montażu, dopasowane idealnie do konkretnych modeli, jak również materiały do samodzielnego przycięcia. Produkty są cienkie i elastyczne, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałe. Co ważne - nie zakłócają pracy ekranu dotykowego i są właściwie niewidoczne.

Huawei Mediapad M6 10.8 - specyfikacja modelu

Huawei Mediapad M6 10.8 miał swoją rynkowa premierę w II kwartale 2019 roku. Tablet ten waży 498 g i ma wymiary 257.00 x 170.00 x 7.20 mm. Zastosowany w nim system operacyjny to Android 9.0 Pie. Wewnątrz pracuje ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 980, z zegarem 2.60 GHz. W standardzie jest też bateria Li-Po o pojemności 7500 mAh. Model wyposażony jest w wiele czujników, w tym między innymi czytnik linii papilarnych.