Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Nova 5T

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Nova 5T - niezawodna ochrona ekranu

Myślisz, jak wzmocnić obudowę swojego smartfona Huawei Nova 5T? Dobrze trafiłeś - na etuo.pl mamy nowoczesne i trwałe szkła i folie na ekran. Są one starannie dopasowane do wymiarów tego modelu. Również są stuprocentowo przezroczyste - aby wyświetlany obraz nie był w żaden sposób zniekształcony. Szkła i folie ochronne są przy tym niezwykle proste w instalacji. Zwykle ich założenie trwa zaledwie kilka minut i nie jest potrzebna pomoc specjalisty. Poza klasycznymi osłonkami, mamy w ofercie też hybrydy oraz specjalne zabezpieczenia na tylne aparaty fotograficzne.

Zalety ochrony ekranu Huawei Nova 5T

Zabezpieczenia mogą ochronić nas przed drogimi wymianami ekranów. Są też ciekawą alternatywą dla bardzo kosztownych w końcu ubezpieczeń. Co jednak najlepiej wybrać - folie czy szkła ochronne? Folie poliwęglanowe są lekkie oraz elastyczne. Zabezpieczają przed drobnymi uszkodzeniami i maskują te już istniejące. Chronią też ekran przed brudem. Szkła hartowane z kolei są cięższe i minimalizują ryzyko uszkodzenia matrycy. A hybrydy, znane także jako folio-szkła? One łączą zalety obu rozwiązań. Polecamy również szkła oraz folie na aparaty. Te elementy są również bardzo delikatne, a często pozostają niechronione. Warto jednak o tym pomyśleć, bo tu naprawy są wyjątkowo skomplikowane, a co za tym idzie - bardzo kosztowne.

Huawei Nova 5T - specyfikacja modelu

Huawei Nova 5T to świetnie wyposażony i bardzo zaawansowany smartfon. Działa w oparciu o system operacyjny Android 9.0 Pie z nakładką EMUI 9.1. Procesor to z kolei HiSilicon Kirin 980 z zegarem 2.60 GHz. Wyróżnia się też z pewnością 6,26-calowy wyświetlacz typu IPS LCD o rozdzielczości FullHD+. Ekran jest ciekawie zaprojektowany - z przodu ma jedynie małe wycięcie na kamerkę do zdjęć typu "selfie". Kamerka ma matrycę o rozdzielczości 32 Mpix. Natomiast z przodu znajduje się cały zestaw zaawansowanych aparatów. Główny ma matrycę 48 Mpix oraz lampę błyskową LED. Jeśli chodzi o dodatkowe wyposażenie, to w panelu bocznym jest czytnik linii papilarnych, istnieje też możliwość szybkiego ładowania tego smartfona.