Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Nova Plus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Wyjątkowa propozycja od Huawei – telefon Nova Plus stara się wypełnić lukę, jaka w ostatnich czasach powstała pod względem produktów mobilnych dla biznesu. Większość producentów skupiła swoją uwagę na odbiorcach prywatnych – Huawei stworzył swój nowy smartfon tak, aby zyskał uznanie także w bardzo wymagających kręgach ludzi interesu. To niezwykle wydajny i elegancki telefon – jego prosta forma z pewnością pasuje do skrojonego na miarę garnituru czy szykownego żakietu. Najważniejsze jest jednak to, że Huawei Nova Plus nie zawodzi – ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 taktowany z częstotliwością 2 GHz w połączeniu z 3 GB RAM daje moc i wydajność.

Pozwala to skutecznie komunikować się, łączyć z serwisami giełdowymi i wykonywać nawet bardzo trudne operacje w sieci.Przejrzystość wykonywanych zadań zapewnia duży ekran dotykowy – na 5,5 cala przekątnej można podziwiać grafikę w rozdzielczości do 1080 x 1920 pikseli. Główny aparat posiada matrycę 16-meapiskelową, a wideokonferencje ze współpracownikami odbywać można dzięki przedniej kamerze z rozdzielczością aż 8 megapikseli.
Sporej wielkości wyświetlacz zawsze narażony jest na uszkodzenia. Na szczęście dostępne w naszym sklepie akcesoria pozwalają zabezpieczyć się na każdą ewentualność. Użytkownicy Huawei Nova Plus mogą zaopatrzyć się tutaj w wysokowytrzymałe szkło hartowane – ogromna twardość sprawia, że szkło 9H chroni nawet przed zarysowaniem ostrym przedmiotem lub potłuczeniem w wyniku upadku na twardą powierzchnię. Do dyspozycji użytkowników oddana została też precyzyjnie wykonana folia na ekran Huawei Nova Plus – doskonałej jakości folia poliwęglanowa pozwala ochronić matrycę przed zniszczeniem oraz powstawaniem szpecących rys.