Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei P Smart Pro

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei P Smart Pro - niezawodna ochrona ekranu

Boisz się, że ekran Twojego smartfona szybko straci estetyczny wygląd? Możesz zapobiec porysowaniu, wybierając dedykowane Twojemu modelowi telefonu szkła i folie na ekran. To produkty, które nie wpływając na estetykę sprzętu, zabezpieczą przednią szybę przed uszkodzeniami: rysami, pęknięciami, trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, Dostępne w sklepie euto.pl folie poliwęglanowe i szkła ochronne są doskonale dopasowane do Twojego Huawei - mają nie tylko odpowiednie wymiary, ale również wycięcia, dzięki którym Twój telefon zachowa pełną funkcjonalność. Nie zmieniają czasu reakcji smartfona i pozwalają wygodnie korzystać z ekranu dotykowego.

Zalety ochrony ekranu Huawei P Smart Pro

Jaki produkt do zabezpieczenia ekranu wybrać? Wszystko zależy od Twoich potrzeb i preferencji. Dostępne w ofercie etuo.pl folie ochronne są łatwe w montażu, elastyczne i doskonale się prezentują, ponieważ pozostają prawie niewidoczne. Tworzą cienki, ochronny filtr na powierzchni ekranu, dzięki czemu ten nie brudzi się i jest odporny na zarysowania. Jeszcze większą skuteczność zapewniają szkła hartowane, które mają twardość 9H w skali Mohsa - ich zarysowanie jest bardzo trudne, żeby uszkodzić tak twarde szkło potrzebne jest ostrze diamentowe. Szkła hartowane to maksymalna ochrona przed zabrudzeniami, porysowaniem, ale i większa szansa, że ekran nie roztrzaska się w czasie upadku z wysokości, ponieważ hartowana szyba zadziała wtedy jako dodatkowy amortyzator. W ofercie sklepu znajdziesz szkła, które możesz umieścić wyłącznie na matrycy lub które przykryją całą przednią szybę smartfona.

Huawei P Smart Pro - specyfikacja modelu

Huawei P Smart Pro to smartfon o ogromnych możliwościach, który spełni oczekiwania także bardzo wymagających użytkowników. Wysokiej klasy komponenty uzupełnia nowoczesne, szybkie i intuicyjne oprogramowanie, które sprawia, że korzystanie z telefonu jest niezwykle przyjemne. Huawei wyposażony został w silny procesor, a także w baterię o dużej wytrzymałości, zapewniającą długotrwałą pracę na wysokich obrotach. Użytkowników ucieszy wysokiej rozdzielczości aparat, radzący sobie nawet w trudniejszych warunkach oświetleniowych, a także bardzo dobrej jakości dźwięk. Dodatkowym atutem będzie minimalistyczny, stylowy wygląd, zachwycający troską o najmniejszy detal.