Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei P Smart Z

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei P Smart Z - niezawodna ochrona ekranu

Zabezpieczenie telefonu komórkowego przed stłuczeniem lub zarysowaniem, bez rezygnacji z pełni jego funkcjonalności? Folie i szkła na telefon dedykowane różnym modelom smartfonów skutecznie chronią ekran i matrycę, a także maskują powstałe już uszkodzenia. Dostępne w sklepie internetowym etuo.pl szkła ochronne i folie poliwęglanowe to rozwiązanie stworzone z myślą o wszystkich użytkownikach współczesnych smartfonów odznaczających się dużymi ekranami, podatnymi na uszkodzenia uniemożliwiające satysfakcjonujące korzystanie z nich. Oferowane w różnych rozmiarach lub jako uniwersalne zabezpieczenie, szkła i folie są obecnie najskuteczniejszym sposobem na zapobieganie uszkodzeniom telefonu w trakcie codziennego użytkowania.

Zalety ochrony ekranu Huawei P Smart Z

W sklepie internetowym etuo.pl znajdziesz wszystkie rodzaje szkieł i folii o różnej twardości według skali Mohsa. Najtwardsze z nich, szkła hartowane, osiągają twardość 9H i pozwalają nie tylko ochronić ekran przed zarysowaniem czy zaplamieniem, ale również minimalizują ryzyko uszkodzenia matrycy. Elastyczne folie ochronne są nieco cieńsze i mają twardość liczącą sobie 3H w skali Mohsa. Rozwiązaniem dla użytkowników pragnących połączyć twardość szkieł hartowanych i elastyczność folii są tzw. hybrydy - folio-szkło. Jeśli natomiast szukasz zabezpieczenia dla aparatu fotograficznego znajdującego się na tylnej obudowie, w etuo.pl znajdziesz także odpowiednie szkła i folie chroniące tę część telefonu komórkowego. Możesz także zdecydować się na szkła lub folie dopasowane do całości frontu, do matrycy, całości telefonu czy na modele z zakrzywionymi rantami.

Huawei P Smart Z - specyfikacja modelu

Smartfon Huawei P Smart Z jest pierwszym modelem telefonu komórkowego marki Huawei z wysuwaną kamerką do selfie i rozmów wideo. Wyposażony w ekran o przekątnej 6,59 cala telefon pracuje na procesorze HiSilicon Kirin 710 i 4 GB pamięci RAM. Dane użytkownika mogą być przechowywane w pamięci wbudowanej o pojemności 64 GB, z możliwością jej rozbudowania do 512 GB dzięki karcie microSD. Działający na systemie Android 9.0 Pie sm