Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei P30

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei P30 - niezawodna ochrona ekranu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zadbaliśmy o to by w naszej ofercie nie zabrakło akcesoriów do najpopularniejszych na rynku telefonów modeli. Szeroka gama produktów dedykowanych Huawei P30 zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego i poszukującego najlepszej jakości klienta.

Zalety ochrony ekranu Huawei P30

Czym są szkła hartowane i folie ochronne? Jakie są ich cechy, wady, zalety? Na czym się skupić poszukując odpowiedniego produktu? Zarówno szkła i folie na ekran Huawei mają wiele zalet, ale też wad. Dostępne u nas folie ochronne, folie poliwęglanowe i szkła hartowane wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które skutecznie ochronią telefon w przypadku gdy upadnie, wyślizgnie się z dłoni i spadnie na ziemię czy będzie noszony w kieszeni lub plecaku wraz z innymi rzeczami, które mogłyby go zarysować. Folie ochronne są zdecydowanie tańszym rozwiązaniem, a tym zdecydowanie lepszym są szkła hartowane. Wybór zależy często od ceny, ale też poszukiwanej trwałości. Niezależnie od wybranego produktu jednego można być pewnym - nie ogranicza on użytkowania samego telefonu, nie wpływa na czułość ekranu, nie stanowi nieprzyjemnej bariery dotykowej.

Huawei P30 - specyfikacja modelu

Co do samego telefonu Huawei P30 śmiało może konkurować z flagowcami innych firm. Jest zdecydowanie lepszą wersją poprzedniego flagowego modelu firmy. Niezwykle czuły i mocny aparat pozwoli rozwijać pasję fotografii mobilnej, a system i szybkość z jaką działa może powalić niejedną osobę na kolana. Mocne wrażenia zapewnia też wizualna strona telefonu. Huawei nie boi się sięgnąć po odważne rozwiązania kolorystyczne, dlatego też szkła i folie na ekran stanowią doskonałe uzupełnienie telefonu. Pozwolą nie tylko zadbać o jego bezpieczeństwo, ale ich idealna przezroczystość nie zburzy całego wyglądu urządzenia. Bardzo silny procesor, dużo wbudowanej pamięci na przechowywanie ulubionych zdjęć, najnowszy system Android to tylko część z zalet tego telefonu. Znacznie zmniejszone wycięcie na ekranie dodaje mu lekkości i optycznie powiększa i tak duży ekran. W swojej kategorii nie ma żadnej konkurencji.