Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei P30 Lite New Edition

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu Huawei P30 Lite New Edition

Jeśli masz smartfon Huawei P30 Lite New Edition, to warto jak najszybciej o zakupie akcesoriów zabezpieczających. Świetnym rozwiązaniem będą na przykład szkła i folie na ekran telefonu od etuo.pl. Do tego mamy też hybrydy, czyli folio-szkła, a także specjalne zabezpieczenia na aparaty fotograficzne. Wszystkie nasze produkty są wykonane z trwałych oraz bezpiecznych materiałów i mają wycięcia na wszystkie istotne komponenty ekrany. Nasze folie i szkła hartowane na telefon są bardzo łatwe w instalacji i każdy użytkownik smartfona powinien sobie z tym poradzić bez pomocy specjalisty.

Huawei P30 Lite New Edition – zalety ochrony ekranu

Dlaczego warto zainwestować w szkła ochronne na ekran bądź w folie poliwęglanowe do modelu Huawei P30 Lite New Edition? Nie jest tajemnicą, że ten model i podobne smartfony mają dość wrażliwe wyświetlacze. A folie ochronne zabezpieczą ekran przed brudem, zarysowaniami czy też mniejszymi otarciami. Szkła hartowane są natomiast znacznie grubsze niż folie - i zminimalizują do tego ryzyko stłuczenia matrycy, na przykład po nagłym upadku smartfona. Ciekawą opcją są też hybrydy, które łączą zalety szkieł oraz folii. Gdy już kupimy szkła lub folie ochronne, warto pomyśleć też o zabezpieczeniu tylnego aparatu. Ten element również jest narażony dla rysy czy na poważne uszkodzenia, dlatego też mamy tu dodatki zabezpieczające.

Specyfikacja Huawei P30 Lite New Edition

Huawei P30 Lite New Edition to zmodernizowana i wzbogacona wersja jednego z największych hitów chińskiej firmy. Model ma zwiększoną do 6 GB pamięć RAM - z oryginalnych czterech. Jest też zdecydowanie więcej miejsca na dane - z 128 do 256 GB. Zmian doczekał się też przedni aparat fotograficzny do "selfie". Nie ma już matrycy o rozdzielczości 24 Mpix. Zdecydowano się na aparat z matrycą 32 Mpix. Główny aparat z tyłu ma ciągle rozdzielczość 48 Mpix. Model P30 ma ciągle duży, 6-15-calowy wyświetlacz, który zapewnia rozdzielczość 1080 na 2312 pikseli. Huawei zainstalował w smartfonie procesor Kirin 710. Bateria ma z kolei pojemność 3340 mAh.