Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei P30 Pro 

(Liczba produktów: 3)
Filtry
Marka urządzenia 1
Model urządzenia 125
Producent / Seria 3
Typ / rodzaj 2
Sortuj
Sortuj domyślnie
Od najnowszych
Od najtańszych
Od najdroższych
Od najpopularniejszych
Premium
Huawei P30 Pro - szkło hartowane 5D Full Glue - czarne

Premium

Huawei P30 Pro - szkło hartowane 5D Full Glue - czarne

Cena promocyjna 58,57 zł Normalna cena 68,90 zł
Premium
Huawei P30 Pro - szkło hartowane 3MK Hybrid Glass Lens Protection

3MK

Huawei P30 Pro - szkło hartowane 3MK Hybrid Glass Lens Protection

Cena promocyjna 24,57 zł Normalna cena 28,90 zł
Premium
Huawei P30 Pro - szkło hartowane MyScreen Protector Diamond Glass Edge 3D - czarne Wkrótce dostawa

MyScreen Protector

Huawei P30 Pro - szkło hartowane MyScreen Protector Diamond Glass Edge 3D - czarne

Cena promocyjna 70,47 zł Normalna cena 82,90 zł
 

Huawei P30 Pro - niezawodna ochrona ekranu

Potrzebujesz zabezpieczenia do modelu Huawei P30 Pro? Na etuo.pl znajdziesz wysokiej jakości szkła hartowane i folie ochronne do tego właśnie smartfona. Nasze akcesoria są wykonane z materiałów o wysokiej jakości i na co dzień są właściwie niewidoczne - nie zmieniają jakości obrazu, nie mają również wpływu na czułość ekranu na dotyk. Proponujemy jednak nie tylko podstawowe szkła i folie na ekran Huawei, ale również hybrydy, inaczej folio-szkła, które łączą zalety obu tych rozwiązań. Ciekawą opcją są jeszcze specjalne zabezpieczenia na tylny aparat telefonu oraz folie ochronne i szkła do docięcia.

Zalety ochrony ekranu Huawei P30 Pro

Współczesne smartfony należą do dość delikatnych konstrukcji, a ekrany to zazwyczaj ich najbardziej wrażliwy element. Ryzyko zarysowania lub potłuczenia wyświetlacza jest więc niestety spore, a naprawy do tanich i prostych zdecydowanie nie należą. Warto więc zawczasu zabezpieczyć ekran - najlepiej stosując właśnie folie poliwęglanowe bądź szkła hartowane. Te pierwsze chronią przede wszystkim przed drobniejszymi rysami i zabrudzeniami, ale maskują również te już powstałe zarysowania. Szkła ochronne dodatkowo zmniejszają ryzyko stłuczenia matrycy w razie upadku na twardą powierzchnię. Wszystkie dodatki są oczywiście starannie dopasowane do wymiarów telefonu i mają wycięcia na wszystkie komponenty ekranu.

Huawei P30 Pro - specyfikacja modelu

Model Huawei P30 Pro to jeden z największych i najbardziej zaawansowanych technicznie telefonów tego znanego producenta. Podobnie jak inne smartfony Huawei, P30 Pro oferuje też bardzo dobre specyfikacje za rozsądną cenę. Model ma więc procesor HiSilicon Kirin z zegarem 2.6 GHz, 6,1-calowy ekran typu OLED o rozdzielczości 1080 na 2340 pikseli oraz 6 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. W P30 Pro duże znaczenie mają też aparaty fotograficzne. Ten główny ma rozdzielczość 40 Mpix i pięciokrotny bezstratny zoom. Jest również oczywiście panel LED, a z przodu zainstalowano jeszcze kamerkę o rozdzielczości 24 Mpix. Mocną stroną telefonu jest również bateria, która ma pojemność 4300 mAh, a dodatkowo jest wyposażona w opcję szybkiego ładowania.