Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei P40 Lite

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Dopasuj idealną ochronę ekranu do Huawei P40 Lite

6,4-calowy ekran Huawei P40 Lite wymaga dodatkowej ochrony w formie folii poliwęglanowej lub szkła hartowanego. Tak duża powierzchnia wyświetlacza o zaokrąglonych brzegach łatwo może ulec uszkodzeniu. Stosując szkła i folie ochronne, minimalizujemy to ryzyko. W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór tego typu zabezpieczeń, dzięki czemu można dopasować idealne szkło ochronne. Wybór zabezpieczenia ekranu ze sprawdzonego źródła ma szczególne znacznie w przypadku wyświetlaczy o zaokrąglonych brzegach. Ważne bowiem, aby szkło hartowane lub folia poliwęglanowa chroniły całą powierzchnię ekranu. W końcu to brzegi wyświetlacza są najbardziej narażone na stłuczenia podczas upadku telefonu.

Huawei P40 Lite – folie poliwęglanowe i szkła hartowane

To, czy lepszy wybór stanowi szkło hartowane, czy też folia poliwęglanowa wcale nie jest tak prostą do rozstrzygnięcia kwestią. Szkła i folie na ekran powinniśmy dopasowywać do naszych indywidualnych wymagań i specyfiki użytkowania smartfonu. Dla wielu osób lepszą alternatywę ochrony wyświetlacza stanowi folia poliwęglanowa, ponieważ na pierwszy rzut oka jest ona mniej widoczna. To również tańsze akcesorium, które może maskować już istniejące, drobne zarysowania na ekranie. Z kolei szkło hartowane jest uważane za najpewniejszą ochronę wyświetlacza, ponieważ jest twarde i grube. Szkło ochronne o współczynniku 9H to niemal gwarancja uchronienia ekranu smartfona przed stłuczeniem na skutek wypadku. Nawet jeśli to szkło hartowane pęknie lub się ukruszy, będziemy mogli szybko i łatwo wymienić je na nowe.

Specyfikacja smartfona Huawei P40 Lite

Smartfon nowej generacji Huawei P40 Lite prezentuje się bardzo estetycznie, zapewniając swoim użytkownikom szereg przydatnych funkcjonalności. Posiada poczwórny aparat fotograficzny 48 Mpx. Składa się on z obiektywu głównego, ultraszerokokątnego, makro oraz do pomiaru głębi. Ich pracę wspomaga sztuczna inteligencja, która poprawia jakość zdjęć wykonywanych w nocy. Oprócz tego telefon wyróżnia się również bardzo pojemną baterią 4200 mAh z technologią szybkiego ładowania SuperCharge 40W. Dzięki temu smartfon po pół godziny ładowania osiąga nawet 70% mocy.