Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Y3

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Y3 nie bije rekordów prędkości, nie zachwyca grafiką z astronomiczną rozdzielczością i nie przeraża ceną. To właśnie największe zalety tego niewielkiego smartfona do zadań specjalnych. Czemu do zadań specjalnych? Bo ma on pewną tajemnicę. Zwykle wykorzystanie dwóch kart SIM jednocześnie wymagało zakupu drogiego modelu z wysokiej półki. Dla kogoś, kto potrzebuje tylko tej jednej funkcji taka inwestycja mijała się z celem i dlatego też powstał ten unikalny smartfon. Niezbyt mocne podzespoły, czyli procesor MediaTek MT6582 taktowany częstotliwością 1,3 GHZ i układ graficzny Mali-400MP2 zapewniają jedynie możliwość bezproblemowej komunikacji, surfowania po sieci oraz używania mniej wymagających aplikacji.

Jednak to właśnie sprzęt, który wypełnił ważną niszę – Huawey Y3 stał się produktem dedykowanym dla osób potrzebujących przede wszystkim podwójnego gniazda SIM bez żadnych zbędnych dodatków i drogich gadgetów.
Pęknięty ekran? Rysa na wyświetlaczu? To sprawy, które nie dotyczą użytkowników naszych akcesoriów ochronnych. W sklepie dostępna jest wyjątkowo trwała folia poliwęglanowa na telefon Huawei Y3 oraz niezwykle twarde szkło hartowane. Montaż naszych produktów nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności i poradzi sobie z tym zadaniem każdy, kto poświęci chwilę na przeczytanie instrukcji. Dodatkowo filia na ekran pozwoli uniknąć zabrudzeń ekranu nie zmniejszając przy tym czułości matrycy. Szkło 9H dostępne w naszej ofercie zostało bardzo precyzyjnie przycięte i idealnie pasuje do wymiarów ekranu – dzięki temu nałożona warstwa ochronna w żaden sposób nie zaburza estetyki pięknego urządzenia. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość materiałów sprawia, że wybór naszych akcesoriów do Huawei Y3 jest oczywisty!