Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Y6 (2019)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Y6 (2019) - niezawodna ochrona ekranu

Wybierz folie poliwęglanowe lub szkła ochronne na swój model telefonu, chroniąc go skutecznie przed skutkami wypuszczenia z rąk lub innego rodzaju uszkodzeniami. W etuo.pl znajdziesz szkła i folie ochronnena telefon, w rozmiarach poszczególnych modeli, z wycięciami w odpowiednich miejscach. Dzięki temu idealnie dopasowują się one do aparatów, są niemal niewidoczne i pozwalają swobodnie korzystać ze wszystkich funkcji, jednocześnie skutecznie chroniąc nasz telefon.

Zalety ochrony ekranu Huawei Y6 (2019)

Szkła hartowane i folie ochronne to obecnie najpopularniejszy sposób zabezpieczenia wyświetlacza współczesnych smartfonów. Do najchętniej wybieranych należą: szkła hartowane, które mają twardość do 9H w skali Mohsa i chronią nie tylko przed zarysowaniem, otarciem czy zabrudzeniem ekranu, ale również obniżają ryzyko stłuczenia matrycy. Można je zakupić w wersji na cały ekran, na matrycę, cały telefon lub na ekrany zakrzywione. Nieco mniejszą twardość posiadają dostępne w etuo.pl folie poliwęglanowe – do 3H w skali Mohsa. Chronią głównie przed drobnymi rysami i zabrudzeniami oraz maskują już powstałe uszkodzenia. Użytkownicy współczesnych smartfonów mają także do wyboru szkła i folie na ekran w postaci hybrydy, elastycznego i trwałego połączenia folii oraz szkła, szkła i folie uniwersalne w 3 rozmiarach lub formie blistera folii do wycięcia oraz szkła i folie specjalnie na tylne aparaty w telefonach.

Huawei Y6 2019 - specyfikacja modelu

Huawei Y6 (2019) to najnowszy model chińskiego producenta smartfonów zaprezentowany świeżo w tym roku. Przeznaczony dla mniej wymagających użytkowników telefon posiada 6,09-calowy ekran z wcięciem w charakterystycznym dla Huawei kształcie łezki, rozdzielczością HD+ (720 na 1560 pikseli), a także baterię o pojemności 3020 mAh. Zasilany procesorem MediaTek MT67761 smartfon posiada również 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia jej dzięki karcie microSD o pojemności 512 GB. Znajduje się w nim także pojedynczy aparat główny z matrycą 13 Mpix i światłem f/1.8 oraz kamerka do selfie umieszczone na przedzie aparatu z matrycą 8 Mpix i światłem f/2.0.