Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Y6 Pro (2019)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Y6 Pro (2019) - niezawodna ochrona ekranu

Huawei Y6 Pro (2019) to najnowszy smartfon znanego chińskiego giganta, który zresztą już z powodzeniem podbija serca swoich fanów. Aby jeszcze skuteczniej chronić jego wyświetlacz, warto zaopatrzyć swój najnowszy gadżet w odpowiednią ochronę, aby przedłużyć jego żywotność i niezawodne funkcjonowanie. O jaką ochronę ekranu chodzi? Oczywiście, o szkła hartowane oraz folie poliwęglanowe, które znakomicie dopasują się do tego konkretnego modelu, a ich specjalne dedykowane wersje można znaleźć na naszej witrynie etuo.pl. Mnogość wersji oraz szkła i folie na ekran Huawei o dobrze dobranej twardości są podstawowym wyposażeniem każdego świadomego użytkownika smartfona.

Zalety ochrony ekranu Y6 Pro (2019)

Szkła ochronne to przede wszystkim wysoka twardość, co znacznie minimalizuje ryzyku zarysowania, stłuczenia czy choćby ubrudzenia matrycy. Wyświetlacz Huawei Y6 Pro (2019), który pozostawia swoim użytkownikom swobodę wyboru nasycenia i temperatury barw, nie zostanie w żaden sposób zasłonięty, gdyż odpowiednio dopasowane modele posiadają wcięcia na wszystkie komponenty, na przykład na wkomponowany w wydłużoną ramkę z tyłu 13-megapikselowy aparat z obiektywem o przysłonie o wartości f/1.8, wkomponowany w wydłużoną ramkę. Szkła i folie na ekran są całkowicie przezroczyste, więc nie zauważysz żadnej zmiany w odwzorowaniu kolorów. Folie poliwęglanowe również są transparentne, ale, mimo to, potrafią maskować powstałe wcześniej rysy. Niemniej jednak lepiej zapobiegać niż interweniować po fakcie - warto posiadać folie ochronne od samego początku użytkowania telefonu.

Huawei Y6 Pro 2019 - specyfikacja modelu

Ciekawostką jest to, że ten model Huawei został wykończony skórą, co jest na pewno miłą i interesującą odmianą od wszechobecnego szkła czy plastiku. To sprawia, że telefon wygląda elegancko i cały smartfon z ekranem HD+ o przekątnej 6,09 cala prezentuje się jeszcze korzystniej. Przód smartfona posiada niewielki kropelkowy notch, w którym ukryto 8-megapikselowy aparat do selfie. Aby więc odpowiednio chronić i osłaniać te wszystkie funkcje szkła ochronne są bardzo pomocne, a nasze nowe urządzenie o takich praktycznych funkcjach jak choćby czytnik linii papilarnych czy opcja rozpoznawania twarzy, z pewnością będzie służyć nam lepiej i przez dłuższy okres czasu.