Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Y6P

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Skuteczna ochrona ekranu Huawei Y6p

Smartfon z dużym wyświetlaczem dotykowym zawsze warto zabezpieczyć poprzez folie ochronne lub szkła hartowane. Osłonka na ekran pozwoli na zminimalizowanie ryzyka ewentualnych uszkodzeń mechanicznych wyświetlacza. Mogą być to zarówno drobne zarysowania i przytarcia, jak i poważne pęknięcia i stłuczenia ekranu. Dostępne w ofercie naszego sklepu folie i szkła ochronne posiadają powłokę oleofobową dodatkowo chroniącą ekran przed zabrudzeniami. Na jej powierzchni mniej widoczne są odciski palców, co znacząco poprawia jakość wyświetlanego obrazu. Każda osłonka na ekran występuje w formie bezklejowej, dzięki czemu nie zostawi trwałego śladu na Twoim wyświetlaczu. Z łatwością wymienisz ją na nową.

v

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno szkła hartowane oraz folie poliwęglanowe, jak i hybrydowe folio-szkła na telefon. Ochrona ekranu różni się podczas noszenia każdego z akcesoriów. Szkła ochronne gwarantują najwyższy poziom zabezpieczenia przed stłuczeniem wyświetlacza. Wynika to z ich twardości 9H w skali Mohsa, dzięki czemu skutecznie amortyzują ewentualne uderzenia. Folie ochronne są cieńsze od szkieł hartowanych, a także bardziej elastyczne. W ten sposób pozostają mniej widoczne na szybce ekranowej i chronią ją przede wszystkim przed zarysowaniami. Z kolei folio-szkła oferują zarówno większą elastyczność od szkieł hartowanych, jak i wyższą twardość od folii poliwęglanowych.

Czym wyróżnia się telefon Huawei Y6p?

6,3-calowy Huawei Y6p posiada ekran IPS TFT wyświetlający obraz w rozdzielczości 720 x 1600 pikseli. Smartfon wyposażono w bardzo pojemny akumulator 5000 mAh, który obsługuje technologię szybkiego ładowania. Urządzenie jest dostępne z 3 lub 4 GB pamięci RAM. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P22 osiąga taktowanie na poziomie 2 GHz. Smartfon posiada funkcję Dual SIM, dzięki czemu można korzystać na nim z dwóch różnych numerów telefonu. Tylny aparat fotograficzny zawiera aż trzy obiektywy: standardowy, szerokokątny i do pomiaru głębi. Dodatkowe udogodnienie stanowi dostęp do komunikacji NFC. Dzięki niemu można korzystać ze smartfona do płatności zbliżeniowych.