Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Y6S

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu Huawei Y6s

Szukasz akcesoriów do modelu Huawei Y6s​? Koniecznie przejrzyj ofertę etuo.pl. Mamy u nas wysokiej jakości szkła ochronne na ekran, folie poliwęglanowe, ale też inne ciekawe dodatki, na przykład hybrydy czy zabezpieczenia na aparat fotograficzny. Wszystkie nasze dodatki są trwałe, bezpieczne, ale i przyjemne w dotyku. Nie wpływają one też na korzystanie z samego telefonu. Jakoś wyświetlanego obrazu pozostaje bez zmian, podobnie jak czułość na funkcje dotykowe. Szkła i folie na ekran telefonu mają też wycięcia na wszystkie ważne komponenty ekranu.

Huawei Y6s – zalety ochrony ekranu

Rysy czy otarcia niestety pojawiają się bardzo często na ekranach współczesnych smartfonów. Dlatego warto się przed nimi zabezpieczyć. Folie ochronne na model Huawei Y6s pomogą ochronić przed mniejszymi uszkodzeniami, na przykład właśnie przed rysami. Z kolei szkła hartowane na telefon minimalizują też ryzyko stłuczenia matrycy czy innych poważnych uszkodzeń - na przykład gdyby urządzenie nagle spadło na betonową powierzchnię. Dobrym rozwiązaniem są również hybrydy, inaczej nazywane folio-szkłami. Łączą one elastyczność folii oraz trwałość szkieł. Warto także pomyśleć o wzmocnieniu tylnego aparatu fotograficznego, który jest również narażony na uszkodzenia. Dlatego właśnie proponujemy specjalne dodatki wzmacniające na ten element smartfona.

Specyfikacja Huawei Y6s

Huawei Y6s to bardzo ciekawa budżetowa propozycja od tego znanego producenta z Chin. Model działa na systemie Android 9 Pie z nakładką EMUI 9.1 oraz na procesorze Helio P35. 6,1-calowy ekran typu LCD zapewnia z kolei rozdzielczość 720 na 1560 pikseli. Jeśli chodzi natomiast o pamięć, to są dostępne dwie wersje. Pierwsza ma 32 GB miejsca na dane, druga - 64. Można dodatkowo rozszerzyć pojemność do 512 GB za pomocą kart microSD. Obie wersje mają 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Modele Huawei są bardzo popularne wśród miłośników fotografii mobilnej. Nie inaczej jest w tym przypadku. Główna kamerka tylna ma matrycę o rozdzielczości 13 Mpix, a kamerka przednia - aparat z matrycą 8 Mpix.