Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Y7 (2019)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Y7 (2019) - niezawodna ochrona ekranu

Nieważne, czy preferujesz szkła hartowane, folie poliwęglanowe, czy też rozwiązania hybrydowe - na etuo.pl znajdziesz dodatki ochronne każdego typu do modelu Huawei Y7 (2019). Poza najpopularniejszymi rozwiązaniami, oferujemy także folio-szkła, specjalne folie do wycięcia oraz zabezpieczenia na aparaty fotograficzne. Wszystkie nasze produkty są starannie dopasowane do rozmiarów modelu Y7, mają także wycięcia na ważne komponenty. Dodatki są zupełnie przezroczyste, więc nie wpływają na wyświetlany na ekranie obraz. Również czułość telefonu na dotyk po zainstalowaniu takiej osłony pozostaje niezmieniona.

Zalety ochrony ekranu Y7 (2019)

Folie ochronne do modelu Huawei Y7 ochronią przede wszystkim przed drobnymi rysami oraz przed brudem. Jednak ich niewątpliwą zaletą jest też to, że maskują te już istniejące mniejsze rysy. Są do tego bardzo lekkie. Szkła ochronne natomiast nie tylko zabezpieczają ekran przed pojawieniem się rys, ale także zmniejszają ryzyko stłuczenia matrycy. Dodatki na ekran pomogą zatem uniknąć kosztownych oraz długotrwałych napraw sprzętu. Szkła i folie na ekran są zalecane do każdego urządzenia mobilnego, ale przydadzą się zwłaszcza do modeli bez wbudowanej ochrony wyświetlacza, a takim jest właśnie Y7. Mimo że zabezpieczenie w takiej postaci jest bardzo solidne, to na co dzień dodatki są właściwie niedostrzegalne dla użytkownika.

Huawei Y7 (2019) - specyfikacja modelu

Huawei Y7 (2019) to przystępny, lecz zaawansowany model renomowanego producenta z Chin. Działa na systemie operacyjnym Android 8.1 z nakładką EMUI 8.2. Ma wbudowany procesor Qualcomm SDM450 Snapdragon 450, 32 GB pamięci oraz 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Model ma dwa aparaty. Tylni na rozdzielczość 13 Mpix. Ten smartfon z 6,26-calowym wyświetlaczem jest stosunkowo lekki - waży zaledwie 168 g. W urządzeniu jest dużo praktycznych rozwiązań, na przykład dual SIM czy system szybkiego ładowania. Huawei Y7 jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych - czarnej, czerwonej oraz błękitnej. Bez wątpienia zwraca uwagę również design tego telefonu, a zwłaszcza przód z charakterystycznym wycięciem w kształcie kropli na aparat do zdjęć "selfie".