Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Y7 Pro (2019)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Y7 Pro (2019) - niezawodna ochrona ekranu

Potrzebujesz zabezpieczenia do modelu Huawei Y7 Pro (2019)? Na etuo.pl znajdziesz zarówno szkła hartowane, folie poliwęglanowe, jak i osłonki hybrydowe. Wszystkie są precyzyjnie dopasowane do wymiarów modelu Huawei Y7 Pro, mają też wycięcia na istotne komponenty telefonu. Do założenia ich natomiast nie jest potrzebny specjalista, przeciętny użytkownik smartfonów powinien sobie poradzić z instalacją w zaledwie kilka minut.

Zalety ochrony ekranu Y7 Pro (2019)

Dlaczego warto zdecydować się na szkła i folie na ekran? Ekran modelu Y7 Pro 2019 jest dosyć wrażliwy, co zresztą jest standardem, jeśli chodzi o smartfony. Często więc pojawiają się rysy czy poważniejsze uszkodzenia. Można zdecydować się na drogie ubezpieczenia albo przygotowywać się na ewentualne naprawy. Ale jest znacznie prostsze rozwiązanie - to właśnie folie lub szkła ochronne. Te pierwsze chronią wyświetlacz przede wszystkim przed pojawianiem się mniejszych rys oraz zabrudzeń. Są jednak również w stanie przykryć te już istniejące, mniejsze uszkodzenia. Szkła ochronne natomiast minimalizują również ryzyko stłuczenia matrycy urządzenia. Mamy jednak na etuo.pl i inne rozwiązania. Na przykład hybrydy, łączące zalety szkieł i folii, oraz materiały ochronne do samodzielnego wycięcia. Ciekawą propozycją są też specjalne szkła i folie ochronne na aparaty fotograficzne w telefonach. Oczywiście wszystkie nasze akcesoria nie zaburzają w żaden sposób korzystania z ekranów.

Huawei Y7 Pro (2019) - specyfikacja modelu

Huawei Y7 Pro 2019 to zaawansowany technicznie smartfon ze średniej półki cenowej. Działa na systemie operacyjnym Android 8.1 Oreo z nakładką EMUI 8.2 oraz na procesorze Qualcomm SDM450 Snapdragon 450. Model ma 32 GB wbudowanej pamięci oraz 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Podobnie jak większość smartfonów od Huawei, tak i Y7 Pro 2019 ma zaawansowane aparaty fotograficzne. Główna kamerka oferuje rozdzielczość 13 Mpix, a ta przednia, do zdjęć "selfie" - 16 Mpix. Mocną stroną telefonu jest także niewątpliwie wyświetlacz IPS LCD o przekątnej ekranu 6,26 cala. Model ma funkcję dual SIM oraz baterię o pojemności 4000 mAh.