Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Huawei Y8p

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Wybierz wysokiej jakości folie i szkła ochronne do Huawei Y8p

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości szkła ochronne, folie poliwęglanowe lub hybrydowe folio-szkła na ekran swojego Huawei Y8p. Największą ochronę przed stłuczeniem szybki ekranowej gwarantują szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Są one grubsze i twardsze od folii poliwęglanowych, przez co lepiej amortyzują ewentualne uderzenia lub upadki telefonu. Z kolei cieńsze i bardziej elastyczne folie ochronne są mniej widoczne na wyświetlaczu i zabezpieczają ekran przed zarysowaniami, zabrudzeniami czy wycieraniem się. Najlepiej stosować je z solidnym etui, na przykład futerałem w formie książkowej. Do Twojego wyboru pozostają jeszcze hybrydowe folio-szkła łączące cechy obu rodzajów osłonek.

Dlaczego ochrona ekranu Huawei Y8p jest tak ważna?

Zaraz obok etui ochronnego osłonka na ekran powinna stanowić podstawowe wyposażenie każdego nowego smartfona. Gwarantowana przez nią ochrona ekranu dotyczy minimalizowania ryzyka wszelkich uszkodzeń mechanicznych wyświetlacza, które psują estetykę obrazu, obniżają komfort użytkowania lub nawet prowadzą do popsucia się telefonu. Co więcej, folie i szkła ochronne mogą maskować już wcześniej powstałe, niewielkie zarysowania na wyświetlaczu, poprawiając jego estetykę. Zarówno szkła hartowane, jak i folie poliwęglanowe są łatwe w aplikacji i nie zostawią trwałego śladu na ekranie smartfona. Po ich zużyciu z łatwością wymienisz je na nowe, a wyświetlacz nadal będzie wyglądać jak w dniu zakupu.

Czym wyróżnia się telefon Huawei Y8p?

Huawei Y8p to 6,3-calowy smartfon, który miał swoją premierę w drugim kwartale 2020 roku. Charakteryzuje się nowoczesnym, smukłym designem i dobrą specyfikacją techniczną. Do dyspozycji użytkownika pozostaje duży wyświetlacz klasy OLED, ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2.20 GHz oraz pamięć RAM wielkości 4 lub 6 GB. Pamięć wewnętrzna wynosi 128 GB i można rozszerzyć ją o kolejne 256 GB. Bateria ma pojemność 4000 mAh, dzięki czemu pozwala na dłuższe korzystanie ze wszystkich aplikacji. Potrójny aparat fotograficzny posiada obiektyw standardowy, szerokokątny i do pomiaru głębi ostrości.