Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Kindle 10

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Kindle 10 – niezawodna ochrona ekranu

Laserowo produkowane folie ochronne na wyświetlacze czytników Kindle 10 idealnie pokrywają powierzchnię ekranu urządzenia. Większość z nich posiada twardość 3H, co zapewnia ochronę przed zarysowaniem oraz zabrudzeniami. Spora zaleta, którą mają elektrostatyczne folie na ekran, to ich uproszczony montaż – nie wymaga on używania kleju. Matowa powierzchnia folii jest łatwa w czyszczeniu i zmniejsza widoczność ewentualnych zabrudzeń lub zatłuszczeń. Jeszcze pewniejsze zabezpieczenie ekranu stanowią szkła ochronne, które są grubsze i twardsze, dzięki czemu skutecznie amortyzują ewentualne upuszczenia czytnika. Aktualnie sporą popularność posiadają szkła hartowane FlexibleGlass, które można wyginać.

Zalety ochrony ekranu Kindle 10

Chcesz nieprzerwanie cieszyć się perfekcyjnym wyglądem wyświetlacza Twojego Kindle 10? W takim razie koniecznie musisz zainwestować w odpowiednie zabezpieczenie ekranu przed zarysowaniami, a nawet pęknięciami. Do Twojej dyspozycji pozostaje szeroki wybór folii i szkieł ochronnych, które dopasowano specjalnie do wymiarów i kształtu Kindle 10. Zarówno szkła hartowane, jak i folie poliwęglanowe nie wpływają negatywnie na jakość wyświetlanego obrazu ani na czułość obsługi urządzenia. Szkła i folie na ekran mają około 99% przezroczystości, co sprawia, że są one dla nas praktycznie niezauważalne. Oba warianty nadają się do samodzielnego montażu w domu, bez obaw o odstawanie lub nieestetyczne bąble powietrza. Od teraz Twój czytnik e-booków będzie podlegać nieprzerwanej ochronie, a jego ekran nawet po latach użytkowania może prezentować się identycznie jak w dniu zakupu.

Kindle 10 – specyfikacja modelu

Pokonaj ograniczenia towarzyszące czytaniu tradycyjnych książek, wybierając Kindle 10. To lekkie urządzenie o kompaktowych rozmiarach pomieści do 4 GB e-booków, które możesz pobrać bezpośrednio na czytnik. Kindle 10 posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak tłumaczenie tekstu, wyświetlanie definicji słów czy tworzenie zakładek z notatkami. Na szczególną uwagę tego modelu czytnika zasługuje jego ekran, który nie odbija światła, a więc możemy wygodnie czytać nawet w słoneczny dzień. Warto zainwestować w dodatkowe zabezpieczenie ekranu, aby móc jak najdłużej cieszyć się jego pierwotnymi właściwościami.