Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Lenovo Moto G4 Plus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Lenovo wciąż zaskakuje nowymi modelami smartfonów – bardzo miłym zaskoczeniem jest chęć kontynuacji bardzo cenionej i lubianej wśród użytkowników serii Moto. Modele oznaczone jako G3 cieszyły się ogromną popularnością, ale nowa kolekcja G4 może pobić poprzedników na głowę – szczególnie gdy mówimy o wydajnym i eleganckim Lenovo G4 Plus. Wzbogacona wersja smartfona charakteryzuje się ekranem dotykowym o przekątnej 5,5 cala, który oferuje możliwość wyświetlania grafiki w standardzie Full HD.

Za jej jakość odpowiada zintegrowany układ graficzny Adreno 405, który współpracuje z ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 617 – ilość pamięci RAM zależna jest od wersji i może wynosić 2, 3 lub 4 GB. Przestrzeń na dane również uzależniona jest od wariantu i dostępne są modele oferujące 16, 32 lub 64 GB fabrycznie zainstalowanej pamięci fabrycznej. Dużym plusem jest wysokojakościowa kamera główna z 16-megapikselowym sensorem OmniVision PureCell Plus oraz wyposażenie smartfona w bardzo pojemny akumulator – 3.000 mAh wystarczy na wiele godzin rozmów lub kilka dni czuwania.
Elegancki telefon jest jedną ze współczesnych wizytówek właściciela – w końcu komórkę bardzo często wyjmujemy w miejscach publicznych oraz podczas spotkań z nowopoznanymi ludźmi. Doskonały wygląd ma ogromne znaczenie i dlatego warto zadbać, aby smartfon zawsze prezentował się idealnie. Dotykowe ekrany urządzeń mobilnych są najbardziej widoczną i jednocześnie najbardziej narażoną na uszkodzenia i zarysowania częścią. Szkło hartowane oraz folia poliwęglanowa to zabezpieczenia, które pozwolą w pełni zabezpieczyć matrycę przed szpecącymi rysami, potłuczeniem lub innymi uszkodzeniami wynikającymi z użytkowania lub upadku. Zarówno szkło 9H, jak i folia na wyświetlacz cieszą się ogromną popularnością wynikającą z atrakcyjnej ceny, łatwości montażu oraz trwałości.