Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Lenovo Moto Z Force

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Nowa seria Z od Lenovo zachwyciła wszystkim całkowicie innowacyjną koncepcją modułowego smartfona. Model Moto Z Force to telefon, który zachwyci wszystkich miłośników unikalnych technologii mobilnych. Na pierwszy rzut oka nie różni się on od klasycznego telefonu, ale uważny rzut oka zdradzi obecność specjalnego portu na panelu tylnym urządzenia. To właśnie sekret Moto Z Force – magnetyczne złącze pozwalająca na podłączenie modułów poszerzających możliwości urządzenia. Z jego pomocą jednym ruchem podłączyć można potężniejszy aparat fotograficzny, specjalny powerbank wydłużający długość pracy lub specjalna przystawkę audio z głośnikami JBL czy projektor multimedialny.

Idealna opcja dla osób kochających wielofunkcyjne narzędzia dopasowywane do aktualnych potrzeb użytkownika. Sam smartfon pochwalić może się czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 820 i 4 GB pamięci RAM. Przedni panel zajmuje doskonałej jakości wyświetlacz AMOLED o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości QuadHD (1440 x 2560 pikseli).
Aby cieszyć się perfekcyjnym obrazem prezentowanym na ekranie Lenovo Moto Z Firce, konieczne jest zabezpieczenie jego powierzchni przed ewentualnymi uszkodzeniami lub zarysowaniami. Czemu to takie ważne? Każdy użytkownik smartfonów z czasem boleśnie przekonuje się, jak bardzo bolesne jest najmniejsze zarysowanie gładkiej matrycy. Nawet niewielka rysa potrafi znacząco pogorszyć komfort użytkowania urządzenia, a dla perfekcjonistów i osób ze skłonnościami do pedanterii to niemal katastrofa. Na szczęście są akcesoria zdolne ochronić wyświetlacz przed takimi wypadkami: folie ochronne na ekran oraz szkło 9H. Oferowane w naszym sklepie produkty charakteryzują się wyjątkową trwałością i doskonałą ceną. Folia poliwęglanowa i szkło hartowane z oferty dopasowane są perfekcyjnie do kształtu i wymiarów ekranu, dzięki czemu zapewniają pełną ochronę i nie psują w żaden sposób estetyki smartfona.