Szkła hartowane i folie ochronne na tablet Lenovo Tab 3 7.0 (A7-10)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Koncern Lenovo znany jest doskonałej jakości komputerów, notebooków i urządzeń mobilnych – to co jednak, wyróżnia tę firmę wśród zachodnich producentów, jest z pewnością fakt, że może pochwalić się nie tylko bardzo drogim sprzętem, ale także ciekawymi propozycjami z ekonomicznej półki. Przykładem jest tutaj tablet Lenovo Tab 3 7.0 (A7-10) – przy jego powstawaniu nikt, nie próbował udowadniać, że będzie to niezwykle wydajne urządzenie dla koneserów. Postawiono na prostotę i zapewniono użytkownikom niezbędne funkcje – dzięki temu powstał naprawdę wart uwagi tablet w bardzo niskiej cenie.

Zastosowano tutaj czterordzeniowy procesor mediaTek MTK8127 taktowany częstotliwości 1,3 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz układ graficzny Mali-450 MP4. Specyfikacja techniczna nie jest może imponująca, ale pozwala swobodnie przeglądać sieć, przeglądać dokumenty, obsługiwać nawigację czy służyć do słuchania muzyk, radia i oglądania filmów. Urządzenie pracuje pod nadzorem systemu operacyjnego Android w wersji 5.0 Lollipop, a zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 3.450 mAh.
Współczesne smartfony i tablety mają jedną wspólną słabość – niewielką wytrzymałość mechaniczną dotykowych wyświetlaczy. W tańszych modelach ekran można potłuc nawet przy upadku ze stosunkowo niewielkiej wysokości. Specjalna folia ochronna na ekran oraz wysokowytrzymałe szkło 9H to akcesoria dedykowane do zabezpieczania urządzeń mobilnych przed takimi nieprzyjemnymi niespodziankami. Instalacja nie jest trudna – zarówno folia poliwęglanowa, jak i szkło hartowane posiadają samoprzylepną warstwę, z pomocą której można szybko przymocować je do ekranu swojego Lenovo Tab 3 7.0 (A7-10). Doskonale dopasowane akcesoria charakteryzują się również eleganckim wyglądem i dyskrecją – zabezpieczony ekran w praktyce nie różni się niczym od fabrycznego oryginału.