CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Lenovo Tab E10

Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu Lenovo Tab E10

Wyświetlacz to największy atut każdego tabletu. W końcu służy on nam nie tylko do oglądania obrazów, ale również dotykowej obsługi urządzenia. Dlatego nie bez znaczenia pozostaje, czy kupimy folie i szkła na ekran. Jeżeli w przyszłości zdarzy się, że niechcący upuścimy lub uderzymy tablet, może dojść do rozbicia wyświetlacza. Może to wpłynąć nie tylko na jego estetykę, ale także w niektórych przypadkach całkowicie uniemożliwić nam obsługę tabletu. Wybierając szkła ochronne lub folie poliwęglanowe, możemy oszczędzić sobie takiego stresu. Szczególnie szkła hartowane zagwarantują nam pod tym względem największe zabezpieczenie. Folie poliwęglanowe służą przede wszystkim ochronie wyświetlacza przed porysowaniem. Są więc bardziej wskazane w sytuacji, gdy korzystamy z etui z klapką.

Lenovo Tab E10 – zalety ochrony ekranu

Nawet jeśli folie i szkła ulegną zniszczeniu, możemy za kwotę kilkunastu lub kilkudziesięciu złotych wymienić je na nowe. Jeżeli jednak uszkodzimy wyświetlacz, naprawa może być znacznie droższa – często przekraczając cenę samego tabletu. Dlatego warto być przezornym i stosować szkła ochronne lub folie poliwęglanowe. Szkła hartowane mogą służyć także częściowemu maskowaniu już wcześniej powstałych zarysowań na ekranie. Będą one mniej widoczne także, gdy zastosujemy folie poliwęglanowe. Ostateczny wybór konkretnego zabezpieczenia ekranu należy do nas i sposobu, w jaki na co dzień korzystamy z tabletu.

Specyfikacja Lenovo Tab E10

Tablet Lenovo Tab E10 gwarantuje wysokiej jakości rozrywkę w przystępnej cenie. Niewielkie i lekkie urządzenie posiada wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości HD. Dzięki niemu możemy komfortowo oglądać nasze ulubione filmy oraz seriale. Ponieważ wyświetlacz został stworzony w technologii IPS, obraz nie traci na widoczności niezależnie od kąta patrzenia. W przypadku Lenovo Tab E10 satysfakcjonująca okazuje się również jakość dźwięku. Głośniki Dolby Atmos zostały rozmieszczone w taki sposób, że zyskujemy wrażenie dźwięku napływającego z każdej strony naszego tabletu. W zależności od preferencji możemy wybrać Tab E10 w wersji 1 lub 2 GB pojemności.