Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Lenovo Tab E7 

(Liczba produktów: 2)
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Wyprzedaż
Lenovo Tab E7 - folia ochronna

Basic

Lenovo Tab E7 - folia ochronna

Cena promocyjna 18,62 zł Normalna cena 21,90 zł
Lenovo Tab E7 - szkło hartowane 9H

Basic

Lenovo Tab E7 - szkło hartowane 9H

Cena promocyjna 57,72 zł Normalna cena 67,90 zł
 

Niezawodna ochrona ekranu Lenovo Tab E7

Każdy posiadacz nowego tabletu staje przed wyborem – czy lepiej jest kupować szkła ochronne, czy też folie poliwęglanowe? Na wstępie należy stwierdzić, że i folie i szkła na ekran mają swoje wady i zalety. Ostateczny wybór zależy od naszych oczekiwań, a także sposobu, w jaki korzystamy z naszego tabletu. Jeżeli z urządzenia korzystają również małe dzieci, lepiej jest kupować szkła hartowane. Najmłodszym domownikom częściej zdarza się bowiem upuszczenie tabletu. Szkła hartowane chronią ekran przed stłuczeniem, czego nie są w stanie zagwarantować folie poliwęglanowe. Warto jednak mieć świadomość tego, że szkła ochronne są bardziej widoczne na naszym urządzeniu. Jeżeli zależy nam na nienagannej estetyce tabletu, lepiej wybrać cieńsze folie poliwęglanowe.

Lenovo Tab E7 – zalety ochrony ekranu

Stłuczenie ekranu w tablecie zawsze jest przykrym doświadczeniem. Jednak stosując folie i szkła na ekran, znacznie minimalizujemy straty. Nieważne, czy wykorzystujemy szkła ochronne, czy też folie poliwęglanowe – po ich zniszczeniu możemy wymienić je na nowe. Naprawa stłuczonego ekranu jest za to znacznie droższą usługą, która nie zawsze może przywrócić pełną sprawność urządzenia. Wielu użytkowników tabletów, którzy nie zdecydowali się na folie i szkła na ekran, po zniszczeniu wyświetlacza w swoim urządzeniu decyduje się na zakup nowego tabletu. Wykorzystując folie i szkła na ekran, gwarantujemy naszemu tabletowi znacznie dłuższą trwałość.

Specyfikacja Lenovo Tab E7

Lekki i poręczny tablet Lenovo Tab E7 posiada wytrzymałą baterię i wysokiej jakości wyświetlacz. Urządzenie w stosunkowo niskiej cenie pracuje w oparciu o system operacyjny Android Go. Dzięki temu tablet działa szybko, wydajnie i niezawodnie. W sumie Lenovo Tab E7 jest w stanie przepracować ponad 8 godzin bez konieczności ładowania. W obudowę wbudowano przedni i tylny aparat fotograficzny, głośnik oraz mikrofon. Dzięki temu możemy prowadzić rozmowy wideo-głosowe. Tablet waży 272 g, więc możemy zabierać go ze sobą na każdy wyjazd. Podróż umilić może wówczas granie w gry lub oglądanie filmów.