Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Lenovo Tab E8

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu Lenovo Tab E8

Podstawowe wyposażenie tabletów stanowią etui, a także folie i szkła na ekran. Podobnie jak istnieje kilka różnych rodzajów etui, także szkła ochronne różnią się między sobą. Najtwardsze i zarazem najgrubsze są szkła hartowane. Gwarantują one najwyższą ochronę wyświetlacza, mogąc zapobiec stłuczeniu ekranu na skutek upuszczenia tabletu lub jego uderzenia. Aby dobierać sprawdzone szkła ochronne, najlepiej sugerować się tak zwaną skalą Mohsa. Ustala ona twardość szkła hartowanego – najwyższa wartość wynosi 9H. Jeśli jednak zależy nam na ochronie wyświetlacza przede wszystkim przed zarysowaniami, ponieważ przez większość czasu i tak korzystamy z etui z klapką, możemy kupować również folie poliwęglanowe. Są one cieńsze, a przez to mniej widoczne na szybce, nie psując jej estetyki.

Lenovo Tab E8 – zalety ochrony ekranu

Niezależnie od tego, czy ostatecznie kupimy szkła hartowane, czy też folie poliwęglanowe – lepsza jakakolwiek ochrona wyświetlacza niż żadna. Najlepiej kupować folie i szkła na ekran na zapas, mając w domu jedną lub dwie awaryjne sztuki. Do uszkodzenia ochrony może dojść niespodziewanie. Lepiej od razu wymieniać szkła ochronne i folie poliwęglanowe na nowe, niż na przykład czekać za nadesłaniem nowego zamówienia. W ciągu tych kilku dni nie wstrzymamy się przecież z korzystaniem z naszego tabletu, a wówczas również może dojść do uszkodzenia wyświetlacza.

Specyfikacja Lenovo Tab E8

Jeżeli poszukujesz wielofunkcyjnego urządzenia multimedialnego dla całej rodziny, powinien zainteresować Cię tablet Lenovo Tab E8. Gwarantuje on zarówno wysoką rozdzielczość obrazu, jak i przyzwoitej jakości dźwięk oraz dostęp do ciekawych gier i aplikacji. Jeśli z tabletu będą korzystać dzieci, ich rodzice mogą dostosowywać dla nich odpowiednie treści. Co więcej, każdy członek rodziny może założyć sobie osobne konto, za pomocą którego będzie korzystać z tabletu. Funkcja ta może okazać się przydatna zwłaszcza, jeśli chcemy korzystać z innych ustawień. Możemy mieć na przykład własną tapetę lub automatyczne logowanie do kont w mediach społecznościowych.