61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Lenovo Tab M10 10.1

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż
 
Lenovo Tab M10 10.1 - folia ochronna

Lenovo Tab M10 10.1 - folia ochronna

13,90 zł
/ wysyłka 24h

 

 
   

Niezawodna ochrona ekranu Lenovo Tab M10

Folie i szkła na ekran pozwalają na ochronę wyświetlacza nie tylko w smartfonach, ale również w tabletach. Jeżeli wybieramy folie poliwęglanowe, warto mieć świadomość, że chronią one ekran przede wszystkim przed zarysowaniem. Może do niego dojść w sytuacji, gdy transportujemy tablet bez etui i ma on styczność z innymi, ostrymi przedmiotami. Zasadnicza zaleta, którą posiadają folie poliwęglanowe to ich znikoma widoczność. Mogą również maskować istniejące już zadrapania na ekranie. Z kolei szkła hartowane są grubsze i twardsze, dlatego minimalizują ryzyko pęknięcia wyświetlacza na przykład po upuszczeniu tabletu. Szkła ochronne są nieco bardziej widoczne, a także droższe, jednak to na ich zakup decydujemy się najczęściej.

Lenovo Tab M10 – zalety ochrony ekranu

Pamiętajmy, że folie i szkła na ekran to jedynie akcesoria. Nawet w sytuacji, gdy ulegną zniszczeniu, łatwo możemy zastąpić je nowymi. Jeżeli natomiast pęknie wyświetlacz tabletu, konieczna będzie droga naprawa. Szkła ochronne mogą zapobiec takiej sytuacji. Warto wyposażyć się w nie szczególnie wtedy, gdy używamy etui ochronnego wyłącznie na tył tabletu. Jeżeli posiadamy futerał w formie książkowej, czyli z dodatkową klapką na ekran, możemy rozważyć również folie poliwęglanowe. Folie i szkła na ekran najlepiej kupować na zapas. Dzięki temu będziemy mogli dokonać szybkiej podmiany po zużyciu poprzednich, bez konieczności oczekiwania na przesyłkę.

Specyfikacja Lenovo Tab M10

Tablet Lenovo Tab M10 posiada 10,1-calowy wyświetlacz, który dostarczy Ci satysfakcjonujących wrażeń wizualnych oraz pozwoli na wygodną obsługę urządzenia. Wytrzymała bateria gwarantuje do 8 godzin pracy tabletu podczas odtwarzania multimediów. Z przodu znajdują się dwa głośniki z dźwiękiem o standardzie Dolby Atmos. Zarówno z tyłu, jak i z przodu umieszczono kamery, za pomocą których możemy robić zdjęcia oraz nagrywać filmy. Tablet ma niewielkie wymiary, jest lekki i pewnie leży w dłoni. Istnieją dwa warianty kolorystyczne: czarny oraz biały. Dzięki czytnikowi kart microSD możemy zwiększyć jego pojemność aż o 256 GB.