Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Lenovo Tab M10 Plus 10.3

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Skuteczna ochrona ekranu w Lenovo Tab M10 Plus 10.3

Tablet stanowi urządzenie mobilne, którego wyświetlacz szczególnie narażony jest na uszkodzenia mechaniczne. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku Lenovo Tab M10 Plus 10.3 – nawet podczas codziennego użytkowania może dojść do zarysowania ekranu tabletu lub, co gorsza, do jego pęknięcia na skutek uderzenia lub upadku. Przezorni użytkownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że warto stosować folie i szkła ochronne. Osłonka na ekran tabletu skutecznie zapobiega większości potencjalnych zarysowań oraz otarć wyświetlacza. Może też w znacznym stopniu ograniczyć ryzyko stłuczenia szybki ekranowej. Dodatkowo folie i szkła ochronne mają specjalną powłokę oleofobową, która ułatwia czyszczenie ekranu.

Sprawdź nasze folie i szkła ochronne do Lenovo Tab M10 Plus 10.3

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno folie poliwęglanowe, jak i szkła ochronne na ekran Lenovo Tab M10 Plus 10.3. Cienkie i elastyczne folie ochronne są łatwe w zakładaniu i przylegają do wyświetlacza wyłącznie na zasadzie swoich właściwości elektrostatycznych. Stosując folie poliwęglanowe, chronisz wyświetlacz swojego tabletu przed zarysowaniami oraz otarciami. Warto rozważyć także alternatywę, jaką dla folii ochronnych są grubsze i twardsze szkła hartowane. Osłonka na ekran o twardości 9H w skali Mohsa gwarantuje najwyższy poziom zabezpieczenia wyświetlacza. Oprócz ochrony przed zarysowaniami szkła ochronne znacznie minimalizują ryzyko pęknięcia wyświetlacza.

Tablet Lenovo Tab M10 Plus 10.3 – specyfikacja techniczna

Wygodny Lenovo Tab M10 Plus posiada 10,3-calowy ekran dotykowy o wąskim obramowaniu, który wyświetla obraz w jakości Full HD. Tablet pracuje w oparciu o wydajny, ośmiordzeniowy procesor MediaTek. Pamięć wewnętrzna do dyspozycji użytkownika wynosi 128 GB, natomiast pamięć RAM ma wielkość 4 GB. Dla tych użytkowników, którzy planują wykorzystywać tablet w podróży, do wyboru jest konfiguracja z wbudowanym modemem 4G LTE oraz modułem GPS. Przedni aparat z funkcją nagrywania dysponuje matrycą o wielkości 5 Mpx, natomiast tylny aparat ma matrycę 8 Mpx. Duża bateria o pojemności 5000 mAh zapewnia długi czas pracy tabletu.