Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Lenovo Tab P10

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu Lenovo Tab P10

Pomimo solidnej konstrukcji tabletu Lenovo Tab P10, nie powinniśmy rezygnować z inwestycji w folie i szkła na ekran. Decyzja o tym, czy lepiej zakupić szkła ochronne, czy też folie poliwęglanowe wymaga jednak rozważenia. Każda forma ochrony wyświetlacza ma własne wady i zalety. Niezaprzeczalnie stwierdzić można, że szkła ochronne gwarantują lepszą ochronę ekranu. Wybierając szkła hartowane o wysokim współczynniku twardości, możemy mieć większą pewność, że wyświetlacz nie pęknie na skutek upadku bądź uderzenia. Folie poliwęglanowe nie oferują aż takiej ochrony. Ich celem jest przede wszystkim zabezpieczenie wyświetlacza przed zarysowaniami. Jeżeli zatem tabletu mają używać dzieci, lepiej stosować szkła hartowane.

Lenovo Tab P10 – zalety ochrony ekranu

Folie i szkła na ekran powinny stanowić niezbędne wyposażenie każdego urządzenia z dużym ekranem dotykowym, a zatem również tabletu. Jeżeli ekran w tablecie ulegnie zniszczeniu, jego obsługa staje się właściwie niemożliwa. Jeśli jednak pękają szkła hartowane lub niszczą się folie poliwęglanowe, zawsze możemy wymienić je na nowe. To stosunkowo niewielki wydatek w porównaniu do kosztu naprawy wyświetlacza w tablecie. Często usługa ta jest na tyle kosztowna, że bardziej opłaca się kupić nowy tablet. Szczególnie warto chronić urządzenia wysokiej klasy, takie jak Lenovo Tab P10. Jeżeli będziemy stosować folie i szkła na ekran, tablet może posłużyć nam przez długie lata.

Specyfikacja Lenovo Tab P10

Lenovo Tab P10 to wysokiej jakości tablet wykonany z solidnych materiałów. Posiada metalową obudowę, a także podwójne szkło ekranowe, dzięki czemu jest znacznie wytrzymalszy od swoich tańszych odpowiedników. Ponadto zastosowano w nim aż cztery głośniki z dźwiękiem o standardzie Dolby Atmos oraz 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD. Dzięki temu tablet doskonale sprawdza się do oglądania filmów, rozmów wideo oraz obsługi nowoczesnych aplikacji. Przydatne udogodnienie stanowi czytnik linii papilarnych, za pomocą którego odblokujemy tablet. Własny odcisk palca może zapisać każdy członek rodziny, logując się za pomocą niego do swojego indywidualnego konta na urządzeniu.