Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG G8 ThinQ

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

LG G8 ThinQ - niezawodna ochrona ekranu

Smartfon LG G8 ThinQ jest zrobiony w taki sposób, że potrafi zadowolić wszystkich użytkowników, a codzienne korzystanie z tego telefonu może być w istocie bardzo przyjemne i bezproblemowe. Atrakcyjna i precyzyjnie wykonana obudowa będzie dobrze współgrać z ochroną ekranu - mogą być to szkła hartowane czy też folie poliwęglanowe. Ich obecność w niczym nie zakłóci działania telefonu ani nie wpłynie ujemnie na jego wygląd zewnętrzny. Ciekawostką jest także kolor obudowy, która zmienia tonację z czarnej na niebieską w zależności od kąta padania światła. Niewątpliwą zaletą jest sam wyświetlacz z cienkimi ramkami, wydajny procesor czy bezprzewodowo ładowany akumulator.

Zalety ochrony ekranu LG G8 ThinQ

Szkła mają wysoką twardość (do 9H w skali Mohsa) i dzięki temu znacząco zmniejszają ryzyko stłuczenia czy zarysowania matrycy, co, niestety, jest dość powszechnym skutkiem upadku telefonu na twardą powierzchnię. Szkła i folie na ekran mają ponadto tę zaletę, że są na tyle transparentne, że w żaden sposób nie wpływają na jakość wyświetlacza i nie zaburzają funkcji dotykowych telefonu. Folie ochronne posiadają też specjalne wycięcia na najważniejsze komponenty frontu telefonu. Akcesoria dedykowane opisywanemu modelowi biorą pod uwagę specyfikę telefonu, tak aby ochrona na ekran była harmonijnym dopełnieniem całego frontu. Folie poliwęglanowe również są przezroczyste, co jednak nie przeszkadza im maskować już wcześniej powstałych rys. Folie te są bardzo cienkie i prawie niezauważalne. Oczywiście, wersja dedykowana temu modelowi jest w pełni dopasowana do wielkości i kształtu matrycy.

LG G8 ThinQ - specyfikacja modelu

Model LG G8 ThinQ to najnowszy wynalazekz 2019 roku tego powszechnie znanego producenta. W skrócie scharakteryzować ten telefon w trzech słowach - estetyczny, poręczny i wodoszczelny. Ta ostatnia cecha jest szczególnie ważna dla osób prowadzących aktywny tryb życia, które nie lubią rozstawać się ze swoim smartfonem na przykład w czasie uprawiania sportu. Wodoszczelność jest w tym wypadku kluczowa, podobnie jak zresztą ochrona ekranu, o którą warto zadbać od samego początku. Ma to szczególne znaczenie dla modelu LG G8 ThinQ, który charakteryzuje się niezwykle jasnym wyświetlaczem, dużą głębią ostrości i precyzyjnym odwzorowaniem kolorów. Szkła hartowane (szkła ochronne) oferowane w sklepie etuo.pl spełnią oczekiwania nawet bardziej wymagających użytkowników.