Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG G8x ThinQ

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

LG G8x ThinQ – niezawodna ochrona ekranu

Podstawowy atut, który cechuje szkła ochronne, to ich wysoka trwałość. Szkła hartowane są grubsze i osiągają współczynnik twardości 9H w skali Mohsa, co przekłada się na zwiększoną amortyzację podczas upadków urządzenia oraz skuteczną ochronę przed zarysowaniami ekranu. Co ważne, szkła ochronne występują również w wersjach 3D dla zakrzywionych modeli ekranu. Jako jedyne zapewniają realną ochronę przed stłuczeniem szybki. Główna zaleta posiadana przez folie poliwęglanowe to z kolei gwarantowana przez nie odporność na zarysowania oraz maskowanie już istniejących na ekranie mikrozarysowań. Folie ochronne mają także niższą cenę i są dostępne w wersji bezklejowej, przylegając do wyświetlacza dzięki właściwościom elektrostatycznym.

Zalety ochrony ekranu LG G8x ThinQ

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że w przypadku LG G8x ThinQ największe wrażenie robi wyświetlacz, a tak naprawdę dwa wyświetlacze. Z tego powodu warto dodatkowo zadbać o to, by były one właściwe chronione zarówno przed zabrudzeniami, jak i zarysowaniami oraz pęknięciami. Aktualnie najskuteczniejsze zabezpieczenie ekranu to szkła i folie ochronne. Są one nie tylko łatwe w montażu, ale również nie wpływają w żaden sposób na estetykę urządzenia czy też komfort jego użytkowania. Zarówno folie poliwęglanowe, jak i szkła hartowane posiadają zalety i lepiej stosować jakąkolwiek ochronę wyświetlacza niż żadną. Warto jednak wiedzieć, że szkła i folie na ekran posiadają pewne różnice w swoich właściwościach, dlatego wybór konkretnego zabezpieczenia powinien być dokładnie przemyślany.

LG G8x ThinQ – specyfikacja modelu

LG G8x ThinQ to nowoczesny smartfon wyposażony w wydajny procesor, pojemną baterię z funkcją szybkiego ładowania, a także dołączany ekran LG Dual Screen. W efekcie otrzymujemy dwa identyczne wyświetlacze, na których możemy wyświetlać zupełnie różne informacje. Dotyczy to na przykład jednoczesnego oglądania filmu i odpisywania na maile lub grania w grę i przeglądania mediów społecznościowych. Podwójny wyświetlacz wymaga zdwojonej ochrony – dlatego dobrze wyposażyć go w szkła hartowane lub folie poliwęglanowe, dzięki którym unikniemy nieestetycznych pęknięć i zarysowań.